Tito Ortiz vs. Alberto El Patron dodane do rozpiski grudniowej gali Combate Americas

To już oficjalne! Tito Ortiz (20-12-1) nie kończy sportowej kariery i ponownie wejdzie do klatki! Członek Galerii Sław UFC i żywa legenda MMA zmierzy się z Alberto El Patronem (9-5) na gali Combate Americas, która odbędzie się 7 grudnia. Transmisja z tego wydarzenia odbędzie się w systemie PPV.

Starcie Ortiz vs. El Patron zostało ogłoszone w telewizyjnej stacji ESPN.

Co ciekawe, walka ta nie będzie miała statusu mistrzowskiej, ale obaj zawodnicy zgodzili się wejść do oktagonu ze swoimi tytułami – Ortiz z pasem UFC, a El Patron z pasem WWE.

Oprócz wspomnianego wyżej starcia nie znamy żadnych szczegółów na temat tego grudniowego wydarzenia. Nieoficjalnie mówi się jednak, że w rozpisce tej gali Combate Americas znajdzie się walka o mistrzowski pas wagi słomkowej.

Przypominamy, że Tito Ortiz ma obecnie 44 lata, a jego ostatnią wiktorią było pokonanie 48-letniego Chucka Liddella, którego znokautował w pierwszej rundzie na gali Golden Boy MMA 1 w listopadzie 2018 roku.

Jego rywal natomiast w MMA nie rywalizował od… 2010 roku. Największą walką El Patrona w karierze był pojedynek z 2006 roku z Mirko CroCopem Filipovicem, który Meksykanin przegrał przez nokaut wysokim kopnięciem w 46 sekundzie walki.