Tim Sylvia krytykuje Galerię Sław UFC: To konkurs popularności dla tych, którzy całują Danę w dupę!

Były mistrz wagi ciężkiej UFC Tim Sylvia (31-10, 1 N/C) postanowił podzielić się swoją opinią na temat dołączenia Michalea Bispinga (30-9) do Galerii Sław UFC. Amerykanin jest pełen krytyki do wprowadzenia do elity takich zawodników jak Anglik.

Sylvia, który rywalizował w UFC w latach 2002-2008 swoją opinię na wspomniany temat przedstawił w mediach społecznościowych:

„Nie mogę przestać się śmiać, kiedy widzę takie rzeczy. I dołączają go do Galerii Sław, podczas gdy nie ma tam takich zawodników jak Frank Shamrock, Jens Pulver czy ja. O co kurwa chodzi?”

Amerykanin na tym nie poprzestał, zaraz potem dodał kolejny krytyczny komentarz, tym razem odnosząc się do osoby prezesa UFC – Dany White’a:

„Wszyscy wiedzą, że Dana White to kutas. Galeria Sław UFC to konkurs popularności dla tych, którzy całują Danę w dupę i stoją do niego w postawie: Tak, proszę Pana!

Ja nigdy tak nie robiłe i nigdy nie będę tego robił. Mógłbym zabrać Danę na siłownię i tak przedzielić go przez mordę, aż zęby wbiłyby mu się do gardła. Za mnie i za wszystkich innych wojowników.”