MMA PLPrime Show MMATiktokerka mająca ponad 2 miliony obserwujących wystąpi na Prime 2!

Tiktokerka mająca ponad 2 miliony obserwujących wystąpi na Prime 2!

Kolejną gwiazdą gali Prime 2: Kosmos będzie Dominika Rybak. Jedna z największych polskich tiktokerek zadebiutuje już 9 lipca w Gdyni.

Prime 2

Dominika może się pochwalić liczbą aż 2,3 miliona obserwujących w tym popularnym serwisie. Ponadto na Instagramie jej poczynania śledzi prawie 400 tysięcy fanów!

Tiktokerka mająca ponad 2 miliony obserwujących wystąpi na Prime Show MMA 2!

Dominika Rybak już od jakiegoś czasu trenuje sporty walki w słynnym klubie Berserkers Team w Szczecinie. Jej sparingpartnerką jest znana w środowisku MMA dziennikarka Paulina Klimek. Dominika chętnie też trenuje BJJ w kimonach, sporty walki zaczęły odgrywać w jej życiu dużą rolę. Jej debiut był oczekiwany od dawna przez jej fanów. Było wiele spekulacji gdzie wystąpi, zdecydowała się walczyć dla Prime Show MMA. Z kim się zmierzy w swoich debiucie na Prime 2?

Druga edycja gali Prime Show MMA odbędzie się już 9 lipca w Gdyni!

Po sukcesie pierwszej gali, na której kibice zgromadzeni w Atlas Arenie oraz subskrybenci PPV mogli podziwiać 12 walk, Prime wraca z kolejny uderzeniem. Prime 2: Kosmos odbędzie się na Gdynia Arena, mogącej pomieścić 5,5 tysiąca widzów.

Prime Show MMA 2 – aktualna karta walk:
Bombardier vs Stifler
Dominika Rybak vs TBA
Jaś Kapela vs TBA
Piotr Kaluski vs TBA

[informacja prasowa Prime Show MMA]

Zobacz także:

Zawodnik FAME MMA znowu miał problemy: Byłem na odwyku, właśnie wyszedłem!

Zawodnik FAME MMA Gabriel Al-Sulwi znany jako “Arab” przyznał się, że znów miał swoje problemy i wylądował na odwyku. W opublikowanym filmie na Instagramie tłumaczy, że obiecane pieniądze na trenera Antończaka zostaną przekazane w najbliższym czasie.

Kasjusz Życiński chce wrócić do FAME MMA? Don Kasjo ostro odpowiada Boxdelowi!

To jest spore zaskoczenie! Michał ”Boxdel” Baron jeden z właścicieli FAME MMA twierdzi, że dostał wiadomość od Kasjusza Życińskiego. Popularny ”Don Kasjo” miałby chcieć wrócić do freakowej organizacji. Długo też nie musieliśmy czekać aż Kasjusz zabierze głos w całej sprawie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis