MMA PLArchiwumFAME MMATikToker od prawie dwóch lat stara się o angaż w FAME MMA, by pomóc choremu bratu. Boxdel zareagował!

TikToker od prawie dwóch lat stara się o angaż w FAME MMA, by pomóc choremu bratu. Boxdel zareagował!

Pewien TikToker spróbował swoich sił i nie przestawał w działaniu! “Mrozzo” od prawie dwóch lat stara się o angaż w organizacji FAME MMA, by pomóc finansowo swojemu choremu bratu Igorowi. TikTokera ostatnio odwiedził były włodarz tej organizacji – Michał “Boxdel” Baron. Widząc determinację “Mrozza”, zareagował!

TikToker od prawie dwóch lat stara się o angaż w FAME MMA

“Mrozzo” codziennie nagrywał TikToki ze swoich treningów, które tytułował “”Trenuję, aż nie dostanę walki w Fame MMA”. Przy okazji 580 treningu odwiedził go “Boxdel”, który zrobił relację z wizyty oraz w jego sprawie zadzwonił do jednego z właścicieli FAME MMA – Rafała Pasternaka!

TikToker od prawie dwóch lat stara się o angaż w FAME MMA, by pomóc choremu bratu. Boxdel zareagował!

“Mrozzo” podczas wizyty Boxdela poznał także brata TikTokera – Igora, który jest osobą niepełnosprawną, wymagającą codziennej opieki. Historia “Mrozza” i jego brata poruszyła Barona na tyle, że ten postanowił zadzwonić do Rafała Pasternaka, by zareklamować TikTokera.

Po czasie Pasternak odpowiedział na materiały wysłane mu przez Boxdela:

“Podeślij mi proszę jego numer telefonu, daj mu też mój i ja od poniedziałku będę się z nim skontaktował. Zrobimy coś ciekawego na przyszły rok. Nie wiem czy na początek, ale pewnie w pierwszym kwartale. Tak właśnie myślałem, żeby dać go na 20-tkę. Fajna historia ogólnie.” – słyszymy w materiale opinię Pasternaka.

Cały film Boxdela, którego “Mrozzo” jest bohaterem, do sprawdzenia poniżej:

Wygląda na to, że TikTokera zobaczymy na nadchodzącej gali FAME MMA 20, która planowana jest na początku roku 2024. Będziecie kibicować mu w jego walce w klatce największej polskiej organizacji freakowej?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis