MMA PLThe WarTHE WAR. Szef organizacji Denis “Bad Boy” Załęcki wystąpi w turnieju 3 na 3 na gołe pięści!

THE WAR. Szef organizacji Denis “Bad Boy” Załęcki wystąpi w turnieju 3 na 3 na gołe pięści!

Szef THE WAR, potężny Denis “BAD BOY” Załęcki, weźmie udział w turnieju 3 na 3 na gołe pięści! Pierwsza gala nowej organizacji odbędzie się już 11 czerwca.

W drużynie Denisa znanego z walk na Gromdzie i Wotore wystąpią także jego koledzy z połączonego składu kibiców Elany Toruń i Stali Rzeszów – Damian “MAŁY” Bury i Patryk Chacia. Transmisja tylko w PPV na THEWAR.PL!

THE WAR z nowym terminem

Jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń na europejskiej scenie sportów walki coraz bliżej! 11 czerwca na pierwszej gali THE WAR będziemy mieli do czynienia z dwoma ekscytującymi formułami.

Po pierwsze, oddając hołd ulicznym wojownikom, zmierzą się ze sobą ekipy w stójkowej formule  3 na 3. Jak przystało na prawdziwych facetów – będą walczyć na gołe pięści. Po drugie – w formule MMA, ale też bez rękawic, odbędzie się  ośmioosobowy turniej walk 1 na 1. Starcia na THE WAR to jedna runda bez limitu czasu, więc możecie być pewni, że każda walka będzie krwawa i zakończy się nokautem lub poddaniem. Przetrwają tylko najlepsi!

W turnieju weźmie udział sam organizator!

Jak zapowiadał, tak zrobił. Potężny, nie tylko w łapie, właściciel THE WAR –  Denis “BAD BOY” Załęcki, dobrał sobie do drużyny walecznych i równie mocnych wojowników. Razem są gotowi, by pokazać, że Elana i Stal to połączenie pasji, waleczności i nieustępliwości w dążeniu do celu. Bez kompromisów. Silni jak nigdy, skuteczni jak zawsze. Czy właśnie ich ekipa okaże się najlepsza w premierowym turnieju 3 na 3?

– W ostatnich dniach afera z Alanem Kwiecińskim mocno podniosła mi ciśnienie. Wiedziałem, że ta ciota obsra przede mną zbroję, więc wchodzę do turnieju 3 na 3 na mojej własnej gali, gdzie będę się bił z prawdziwymi kozakami. 11 czerwca będziemy rozwalać łby! Takiego czegoś jeszcze nie widzieliście – zapowiada Denis “BAD BOY” Załęcki, pomysłodawca i organizator THE WAR.

Pierwsza gala THE WAR odbędzie się już 11 czerwca! Transmisja tylko w systemie PPV na stronie WWW.THEWAR.PL (cena: 29,90 PLN). Bilety wkrótce trafią do sprzedaży.

Zobacz także:

MMA VIP: Propozycja już wysłana! ”Zweryfikujemy czy groźny jest tylko na zdjęciu”! Dojdzie do walki?

Jest oficjalna propozycja walki dla Jacka Murańskiego! O złożeniu oferty poinformował dzisiaj Marcin Najman poprzez swoje media społecznościowe.

Paweł Jóźwiak: Chciałbym, żeby Dominik zawalczył na raz z dwoma Murańskimi na FEN

Paweł Jóźwiak chce walki Dominika Zadory z Jackiem i Mateuszem Murańskimi! Mistrz FEN miałby zmierzyć się z dwoma przeciwnikami na raz!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis