MMA PLThe WarMMA wraca do korzeni w Polsce? Walki na zasadach pierwszych gal UFC na THE WAR

MMA wraca do korzeni w Polsce? Walki na zasadach pierwszych gal UFC na THE WAR

THE WAR to innowacyjna gala, na której mają się zmierzyć 3-osobowe zespoły na gołe pięści z użyciem łokci. Początkowo wydawało się, że tylko w takiej formule będziemy mogli obejrzeć zmagania zawodników. Okazuje się, że organizatorzy przygotowali kolejne niespodzianki dla widzów!

THE WAR poszukuje właśnie zawodników chętnych na bezkompromisowe walki na gołe pięści w formule MMA. Mało tego, zasady mają być identyczne jak podczas pierwszych gali UFC, będzie można m.in. uderzać głową.

THE WAR odbędzie się już 21 maja!

Będzie to pierwsza taka gala w Polsce. Do tej pory mieliśmy możliwość obejrzeć walki 5 vs. 5, ale wszystko odbywało się w rękawicach i z limitem czasowym. Tylko charakterni wojownicy będą mogli wziąć w turnieju udział. Walki na gołe pięści w formule MMA mogliśmy oglądać do tej pory na Wotore, ale zasady nie dopuszczały wszystkich ciosów, które będzie można użyć w nowej organizacji.

Gala odbędzie się 21 maja i będzie transmitowana w systemie PPV. Do tej pory poznaliśmy już kilka zespołów, które wezmą udział w wydarzeniu: Sportowe Twarde Południe, Górnik Wałbrzych, Wisłoka Dębica czy Barbarzyńcy z Kwidzyna. Wygrana drużyna podzieli się bagatela 150 tysiącami złotych.

Organizatorzy szukają chętnych śmiałków na walki 1 vs 1

Organizatorzy tej ekscytującej gali poszukują obecnie śmiałków chętnych na zdobycie 50 tysięcy złotych!

Często pytaliście nas w wiadomościach czy na naszej gali pojawią się też walki jeden na jeden. W końcu z dumą ogłaszamy, że taka formuła też znajdzie swoje istotne miejsce w klatce The War. Zasady ograniczyliśmy do minimum – gołe pięści, jedna runda bez limitu czasu – zupełnie jak na ulicy. Zasady MMA, więc spodziewajcie się uderzeń, kopnięć i duszeń na najwyższym poziomie, Jeden na jeden bez żadnych kompromisów, takie jak powinno być, efektowne i pełne pasji. Coś dla wojowników, którzy nie boją się wyzwań. Jeśli myślisz, że dasz radę – czekamy na Twoje zgłoszenie! Gala The War już 21 maja 2021 tylko w systemie PPV, a na niej zobaczycie aż 2 turnieje!

Zobacz także:

Armia Fight Night: Zwycięzca ”Love Island” zadebiutuje w MMA!

Dominik Grot to nowy nabytek organizacji Armia Fight Night. Jeszcze w tym roku zwycięzca programu ”Love Island – Wyspa Miłości” zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.

Badr Hari vs. Arkadiusz Wrzosek walką wieczoru GLORY 78! Będziecie oglądać?

Dziś, czyli 29 kwietnia 2021 roku – GLORY, największa organizacja stójkowych sportów walki na świecie, ogłasza cykl trzech wydarzeń, które rozpocznie gala GLORY 78 w Rotterdam Ahoy. Gala odbędzie się 17 lipca i jej główną walką będzie starcie pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem, a Badrem Harim.

The War. Legalne ustawki kibiców na gołe pięści? To już się dzieje!

The War to nowa organizacja walk na gołe pięści. Kwestią czasu było, że pojawią się nowe warianty i pomysły jak zagospodarować ten rynek. Tym sposobem powstała organizacja, w której w tej formule odbędą się walki grupowe.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis