MMA PLThe WarTHE WAR. Ekipa Górnika Wałbrzych w turnieju 3 na 3 na gołe pięści! | Konferencja jutro o 12:30 w Warszawie!

THE WAR. Ekipa Górnika Wałbrzych w turnieju 3 na 3 na gołe pięści! | Konferencja jutro o 12:30 w Warszawie!

Ekipa Górnika Wałbrzych wkracza do turnieju 3 na 3 na gołe pięści na gali THE WAR! 11 czerwca w Toruniu odbędzie się premierowa impreza organizacji Denisa “BAD BOYA” Załęckiego.

Kibice zobaczą na niej stójkowy turniej ekip 3 na 3 oraz ośmioosobowy turniej indywidualny w formule MMA na gołe pięści. Transmisja tylko w PPV na THEWAR.PL!

The War już 11 czerwca!

Jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń na europejskiej scenie sportów walki coraz bliżej! 11 czerwca na pierwszej gali THE WAR będziemy mieli do czynienia z dwoma ekscytującymi formułami. Po pierwsze, oddając hołd ulicznym wojownikom, zmierzą się ze sobą ekipy w stójkowej formule  3 na 3. Jak przystało na prawdziwych facetów – będą
walczyć na gołe pięści. Po drugie – w formule MMA, ale też bez rękawic, odbędzie się ośmioosobowy turniej walk 1 na 1. Starcia na THE WAR to jedna runda bez limitu czasu, więc możecie być pewni, że każda walka będzie krwawa i zakończy się nokautem lub poddaniem. Przetrwają tylko najlepsi!

EKIPA GÓRNIKA WAŁBRZYCH:

Daniel “BODZIO” Pacyniak
Wzrost: 188 cm
Waga: 102 kg
Styl: boks

Krzysztof “RAMBO” Waczyński
Wzrost: 183 cm
Waga: 100 kg
Styl: boks

Piotr Grzybowski
Wzrost: 183 cm
Waga: 110 kg
Styl: boks

Silni jak nigdy, skuteczni jak zawsze. Czy właśnie ich skład okaże się najlepszy w premierowym turnieju 3 na 3? Weźmie w nim udział także ekipa Denisa “BAD BOYA” Załęckiego. W mieszanym składzie Stali i Elany obok organizatora i pomysłodawcy THE WAR wystąpią także Damian “MAŁY” Bury i Patryk Chacia. Kolejne ogłoszenia wkrótce!

Już jutro konferencja prasowa w Warszawie!

Przypominamy, że organizacja THE WAR, która już 11 czerwca organizuje w Toruniu swoją pierwszą imprezę z turniejem walk 3 na 3 na gołe pięści oraz 8-osobowym turniejem MMA na gołe pięści, zaprasza przedstawicieli mediów na media day w Warszawie. Spotkanie odbędzie się już jutro – w środę 26 maja o godzinie 12:30 przy ul. Garażowej 4 (Mokotów, Warszawa). Wszystkich zainteresowanych prosimy o wiadomość na adres: info@thewar.pl. Transmisja z mini-konferencji na Facebooku THE WAR.

Pierwsza gala THE WAR odbędzie się już 11 czerwca! Transmisja tylko w systemie PPV na stronie WWW.THEWAR.PL (cena: 29,90 PLN). Bilety wkrótce trafią do sprzedaży.

Zobacz także:

MMA VIP: Propozycja już wysłana! ”Zweryfikujemy czy groźny jest tylko na zdjęciu”! Dojdzie do walki?

Jest oficjalna propozycja walki dla Jacka Murańskiego! O złożeniu oferty poinformował dzisiaj Marcin Najman poprzez swoje media społecznościowe.

Paweł Jóźwiak: Chciałbym, żeby Dominik zawalczył na raz z dwoma Murańskimi na FEN

Paweł Jóźwiak chce walki Dominika Zadory z Jackiem i Mateuszem Murańskimi! Mistrz FEN miałby zmierzyć się z dwoma przeciwnikami na raz!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis