Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLThe WarThe War 5: Siła czy technika? W składzie turnieju wymieszani boksery, kickbokserzy, zawodnicy MMA…

The War 5: Siła czy technika? W składzie turnieju wymieszani boksery, kickbokserzy, zawodnicy MMA…

Mierzący 190 cm i ważący 102 kilogramy Michał Kuźniak uzupełnił stawkę turnieju indywidualnego na THE WAR 5. Na liście startowej są zawodnicy i ulicznicy trenujący na co dzień boks, kickboxing i MMA. Organizowana przez Denisa Załęckiego gala odbędzie się już w piątek 5 maja w Małej Arenie Gliwice. Bilety dostępne w serwisie eBilet, transmisja tylko w PPV.

War

Bilety dostępne w serwisie eBilet >>>

Zdecydowałem się na udział w turnieju THE WAR 5, bo to jest mega wyzwanie. Chcę się sprawdzić w takiej formule i przy okazji zarobić parę złotych. Nie czuję się faworytem, każdy cios może tutaj zakończyć walkę. Jadę zrobić robotę i odebrać nagrodę. 5 maja okaże się, czy technika da sobie radę z siłą – mówi Michał “MICHU” Kuźniak.

W indywidualnym turnieju mężczyzn o nagrodę w wysokości 50 tysięcy rywalizować będzie 8 zawodników. Walki będą się odbywać w piąstkówkach na dystansie 4 rund po 2 minuty + 5 runda bez limitu czasowego (do rozstrzygnięcia). Zasady nie zmieniły się od poprzednich edycji: K1 + łokcie + uderzenia głową. Nie będzie parteru. Wśród uczestników przewijają się nowe twarze i postacie znane dobrze z poprzednich edycji lub innych gal sportów walki.

Transmisja tylko w PPV na thewar5.pl >>>

Lista startowa turnieju:

1. Miłosz “BEZIMIENNY” Wodecki (191 cm / 110 kg)
2. Dariusz “BULA” Kiełczewski (195 cm / 92 kg)
3. Dawid “DREDZIK” Gurtowski (185 cm / 84 kg)
4. Mikołaj Homa (194 cm / 114 kg)
5. Łukasz „ZAMEK” Szmajda (186 cm / 110 kg)
6. Miłosz „WĄSU” Wąsik (180 cm / 87 kg)
7. Szymon „SOŁI” Sołtys (190 cm / 91 kg)
8. Michał “MICHU” Kuźniak (190 cm / 102 kg)

– Sam wywodzę się z takich ulicznych klimatów i niekiedy widzę w tych chłopakach siebie z dawnych lat. Chcą wejść i się bić, nie kalkulują, bo THE WAR to może być dla niektórych trampolina do kariery. To my odkryliśmy Soroko. Przewijali się u nas różni wojownicy, którzy potem toczyli walki na innych galach. Może znów ktoś odpali się w klatce i na wywiadach, mam satysfakcję z tego, że dajemy chłopakom szanse, żeby mogli się pokazać i przebić. Nigdy nie wiadomo, kiedy trafi się kolejna ciekawa postać – kończy Załęcki.

Gala THE WAR 5 odbędzie się w piątek 5 maja w Małej Arenie Gliwice. Bilety dostępne w serwisie eBilet w cenie od 100 PLN. Transmisja tylko w PPV (od 29,90 PLN).

Zobacz także:

Pudzianowski w mocnym stylu odpowiada na słowa Oknińskiego: Polecam pysk o kibel wytrzeć! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski w mediach społecznościowych postanowił w mocnym stylu odpowiedzieć na słowa Mirosława Oknińskiego.

Gleba o sytuacji z Szeligą: Nie żałuje, ale było to niepotrzebne! Co wy na to?

Patryk Tołkaczewski podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. ”Gleba” swój debiut odnotuje na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2. Były zawodnik GROMDY w formule MMA zmierzy się z byłym mistrzem świata w boksie – Krzysztofem ”Główką” Głowackim. Walka odbędzie się już trzeciego czerwca.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis