MMA PLThe WarThe War 4: Jakub Szmajda zgarnia 50 tysięcy złotych! Finał kończy się już w 1 rundzie!

The War 4: Jakub Szmajda zgarnia 50 tysięcy złotych! Finał kończy się już w 1 rundzie!

Jakub Szmajda zostaje zwycięzcą turnieju The War 4! Szmajda pokazał się z kapitalnej strony. W finale mieliśmy efektowne skończenie. Jakub już w pierwszej rundzie zdemolował ”Tomasza”.

Szmajda

Szmajda nie zamierzał długo czekać i od początku ruszył z mocnymi akcjami. Kluczowe okazały się uderzenia na korpus. Widać było dużą różnicę jeśli chodzi o szybkość. ”Tomasz” nawet przez moment nie zaskoczył świetnie dysponowanego oponenta. Po kolejnym liczeniu nastąpił koniec.

Zdjęcia z tego starcia zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Szalony brat kopnął rywala na ważeniu The War 4! Przeciwnik nawet nie drgnął! [WIDEO] Widzieliście?

Do nietypowej sytuacji doszło na dzisiejszej ceremonii ważenia przed galą The War 4, która odbędzie się już jutro. ”Szalony Brat” postanowił kopnąć przeciwnika. Ochrona musiała uspokoić sytuację. Następnie zawodnik walczący w piąstkówkach wyjawił, dlaczego to zrobił…

PPV The War 4: Gdzie transmisja online? Jak oglądać stream? O której godzinie gala?

PPV The War 4 już startuje! To dzisiaj odbędzie się jedna z najbardziej krwawych gal na polskim rynku. Organizacja Denisa Załęckiego dokonała kilku zmian przed tą edycją. Gdzie transmisja online? Jak oglądać stream? O której godzinie gala? – wszystkiego dowiesz się z tego artykułu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis