MMA PLThe WarThe War 3: Zaczyna się rekrutacja do turnieju i walk grupowych! Będą kolejne walki kobiet!

The War 3: Zaczyna się rekrutacja do turnieju i walk grupowych! Będą kolejne walki kobiet!

Organizacja THE WAR ogłosiła nabór do trzeciej edycji, która ma się odbyć na przełomie listopada i grudnia. Denis “BAD BOY” Załęcki znów szuka najodważniejszych ulicznych wojowników, którzy są gotowi stanąć do walki na gołe pięści w turnieju 1 na 1 lub w starciach ekip. – Myślimy bardzo poważnie o walce 5 na 5, na pewno powrócą też dziewczyny, które tak porwały całą halę na drugiej edycji – mówi organizator. Gala The WAR 3 będzie dostępna tylko w systemie PPV.

– Uczymy się z edycji na edycję i teraz zrobimy jeszcze lepszą galę od bardzo udanej The WAR 2 – zapewnia Denis Załęcki, który 11 września na gali EFM SHOW 2 w Sofii sam zabłysnął efektownym, bardzo ciężkim nokautem. “BAD BOY” dotrzymał obietnicy złożonej kibicom i w 36 sekund rozprawił się w formule CAGE BOX z zawodnikiem MMA z Finlandii Jussim Halonenem.

Rozpoczęła się rekrutacja!

Na The WAR 3 znów odbędzie się 8-osobowy turniej indywidualny w K-1 na gołe pięści. W pierwszej edycji (na zasadach Vale Tudo) zwyciężył Adam “VIKING” Biegański, a w drugiej najlepszy był Sergiusz Zając. Powrócą też walki grupowe – ale w zmienionej formie. Organizatorzy chcą na kolejnych edycjach zorganizować finały pomiędzy WARRIORS a GLADIATORAMI oraz ELANĄ TORUŃ a WISŁOKĄ DĘBICĄ.

– Zanosi się na to, że zmienimy zasady turniejów grupowych, bo nie możemy znów dopuścić do sytuacji, że fani czekają na finał, a ten nie może się odbyć z powodu kontuzji odniesionych w półfinałach. Dla bezpieczeństwa finały będą się odbywać na kolejnych galach, w ten sposób obie ekipy będą miały równe szanse, a nam pozwoli to zbudować odpowiednią atmosferę wokół tych walk. Na gali The WAR 3 zobaczymy pierwszy finał 3 na 3 – WARRIORS zmierzą się w nim z GLADIATORAMI. Dodatkowo planujemy SuperWalki 3 na 3 oraz 5 na 5. Myślimy też o turnieju kobiet, bo dostaliśmy bardzo wiele zgłoszeń i fani piszą nam, że chcieliby to zobaczyć. Dziewczyny wrócą na pewno, mogę to obiecać już teraz – relacjonuje Denis Załęcki.

Gala THE WAR 3 odbędzie się na przełomie listopada i grudnia. Więcej informacji już wkrótce!

Zobacz także:

Artur Sowiński zgłasza gotowość do zastępstwa Pudziana lub Bombardiera na KSW 64: Jakby co, znacie mój numer! Co wy na to?

Wczoraj Federacja KSW oficjalnie ogłosiła walkę wieczoru gali KSW 64, ale Artur Sowiński już teraz zgłasza gotowość do zastępstwa Pudziana lub Bombardiera, którzy mają zmierzyć się w walce wieczoru gali w łódzkiej Atlas Arenie.

Pudzian po ogłoszeniu rywala na KSW 64: Mam nadzieje że sraczki tym razem nie dostanie! Zaskoczeni?

Mariusz “Pudzian” Pudzianowski krótko wypowiedział się po ogłoszeniu rywala na nadchodzącą galę KSW 64. Impreza ta zaplanowana jest na dzień 23 października w łódzkiej Atlas Arenie.