MMA PLThe WarThe War 3: Turnieje mężczyzn i kobiet na jednej gali. Denis Załęcki obiecuje uliczne walki bez kalkulacji

The War 3: Turnieje mężczyzn i kobiet na jednej gali. Denis Załęcki obiecuje uliczne walki bez kalkulacji

To już pewne! Na gali THE WAR 3, która odbędzie się na przełomie listopada i grudnia, odbędą się aż dwa turnieje indywidualne. Mężczyźni będą rywalizować na zasadach K-1, a kobiety w boksie – w obu przypadkach na gołe pięści aż do nokautu. Tylko zwycięzca i zwyciężczyni finałów zgarną nagrody główne.

The War 3 Dwa turnieje
Foto: The War

Organizatorzy THE WAR postanowili urozmaicić i wzbogacić swoją kolejną imprezę. Oprócz zmienionej scenografii i wprowadzenia kilku nowości dojdzie też drugi turniej indywidualny. Duża ilość zgłoszeń poskutkowała
tym, że oprócz zaległego finału turnieju 3 vs 3: GLADIATORZY vs WARRIORS na kolejnej gali odbędą się także aż dwa turnieje indywidualne na gołe pięści – osobno dla mężczyzn i kobiet.

– Zgłosiły się do nas takie uczestniczki, że po prostu musieliśmy zrobić dla nich turniej

– tłumaczy Denis “BAD BOY” Załęcki.

– Kto widział walkę grupową na The WAR 2, ten zdaje sobie sprawę, że kobiety często mają większe jaja niż faceci. Co do naszego turnieju, to wystąpią w nim naprawdę twarde laski wychowane na ulicach. Każda z tych dziewczyn chce się sprawdzić i wygrać nagrodę główną, więc będą ostro walczyły do samego końca. To będą prawdziwe uliczne walki bez kalkulacji, już nie mogę się tego doczekać!

TRWA NABÓR DO THE WAR 3:

THE WAR 3 to będzie gala inna niż wszystkie! Odbędą się aż 2 turnieje ulicznych walk 1vs1 na gołe pięści 👊 Zwycięży…

Posted by The War – walki na gołe pięści on Wednesday, October 6, 2021

Zobacz także:

Mansur Azhiev będzie bronił mistrzowskiej szabli na Armia Fight Night 11

Niepokonany Mistrz Armia Fight Night kategorii piórkowej Mansur Azhiev (6-0) stanie do obrony tytułu 5 listopada w Łodzi!

Ujawniono sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11: Jest to trzeci najlepszy wynik w historii! Zaskoczeni?

Ujawniono sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11! Okazuje się, że nie trzeba mieć w rozpisce największych freakowych gwiazd, by wykręcić bardzo dobre wyniki sprzedażowe!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis