MMA PLThe WarTHE WAR 2. We wtorek konferencja prasowa i przedstawienie zawodników, druga gala już w sierpniu!

THE WAR 2. We wtorek konferencja prasowa i przedstawienie zawodników, druga gala już w sierpniu!

Foto: The War

Druga gala THE WAR odbędzie przed końcem wakacji! Datę imprezy organizatorzy ogłoszą już jutro na mini-konferencji, podczas której przedstawieni zostaną zawodnicy turniejów 1 na 1 oraz 3 na 3, a także składy pierwszej w historii grupowej walki kobiet. Transmisja od 13:00 na Facebooku organizacji THE WAR.

– Chcemy, żeby walki na drugiej gali oglądało się jeszcze lepiej. W tym celu posłuchaliśmy fanów i poprawiliśmy zasady. Nie będzie już parteru, do którego uciekali doświadczeni zawodnicy MMA. Nastawiamy się teraz na mocne, krwawe bójki w stójce i ground & pound w celu dobicia zranionych rywali. Ma być jak najbardziej efektownie!

– zapowiada Denis “BAD BOY” Załęcki, pomysłodawca THE WAR.

– Powróci kilku wojowników, których polubiła publiczność. Wystąpią między innymi Komandos, Grom i Aras, którzy jak zwykle będą szukali nokautów w stójce. Mamy też bardzo ciekawe nowe twarze i kolejne pomysły na walki grupowe. O wszystkim opowiemy podczas konferencji transmitowanej na naszym Facebooku

dodaje organizator, który sam także walczy w klatce.

W mediach społecznościowych pojawiły się już sylwetki dziewięciu zawodników, których zobaczymy na THE WAR 2. Dopiero na konferencji okaże się, kto weźmie udział w turnieju, a kto wystąpi w SuperWalkach. Znane są za to zasady – wyeliminowano parter, a wojownicy w klatce będą rywalizować na zasadach K-1 wzbogaconych o łokcie i uderzenia głową. Pierwsze dwie rundy będą trwały po 2 minuty, a trzecia – aż do nokautu. Zadecyduje siła gołych pięści i kopnięć oraz odporność i serce do walki.

Oto ogłoszeni zawodnicy:

FURIAT

Wiek: 24 lata
Wzrost: 180 cm
Waga: 90 kg
Atrybut: charakterność

TREVIS

Wiek: 32 lata
Wzrost: 173 cm
Waga: 86 kg
Atrybut: zawziętość

KOMANDOS

Wiek: 26 lat
Wzrost: 182 cm
Waga: 94 kg
Atrybut: ciężkie ręce

MŁODY GLEBA

Wiek: 26 lat
Wzrost: 185 cm
Waga: 92 kg
Atrybut: nieśmiertelność

SOŁI

Wiek: 22 lata
Wzrost: 191 cm
Waga: 90 kg
Atrybut: wytrwałość

MARIO

Wiek: 27 lat
Wzrost: 177 cm
Waga: 95 kg
Atrybut: mocny cios

KORNIK

Wiek: 34 lata
Wzrost: 168 cm
Waga: 99 kg
Atrybut: nieugiętość

ARAS

Wiek: 24 lata
Wzrost: 185 cm
Waga: 82 kg
Atrybut: konsekwencja

GROM

Wiek: 26 lat
Wzrost: 180 cm
Waga: 88 kg
Atrybut: wszechstronność

Już we wtorek 27 lipca odbędzie się mini-konferencja zapowiadająca galę THE WAR 2. Organizatorzy ogłoszą datę imprezy oraz przedstawią zawodników i poprawione zasady walk 1 na 1 oraz grupowych. Transmisja z tego wydarzenia na Facebooku organizacji THE WAR.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

UFC: Jest nagranie z katorżniczego zbijania wagi Islama Makhacheva! [WIDEO] Widzieliście?

Islam Makhachev (20-1) przez wielu ekspertów i kibiców jest wskazywany jako przyszła gwiazda UFC w wadze lekkiej. Już niebawem możemy spodziewać się wielkich walk w wykonaniu Czeczena. Teraz pojawiło się nagranie z katorżniczego zbijania wagi…

To już pewne! Znany strongman zapowiedział debiut w MMA! Kto będzie rywalem?

To się wydarzy naprawdę! Znany strongman Krzysztof Radzikowski zapowiedział swój debiut w mieszanych sztukach walki. Już jakiś czas temu pojawiły się plotki o walce z Popkiem (4-4) w FAME MMA.