MMA PLThe WarThe War 2: Tego jeszcze nie było! Dojdzie do grupowej walki kobiet na gołe pięści!

The War 2: Tego jeszcze nie było! Dojdzie do grupowej walki kobiet na gołe pięści!

Organizacja The War zamierza zaskoczyć fanów podczas jednej z nadchodzących edycji. Parę dni temu informowaliśmy o nowych zasadach, a teraz wiemy, że to nie koniec. Niebawem dojdzie do grupowej walki kobiet na gołe pięści.

Organizacja zamierza wyciągać wnioski i słuchać widzów/kibiców. Z tego też powodu przy drugiej edycji będą nowe zasady.

Oto nowe zasady walki w turnieju 1 na 1 na gołe pięści 👊 Od teraz ma być jeszcze bardziej efektownie – chcemy najbardziej widowiskowych pojedynków w stójce zakończonych nokautami! 💣💣💣 Jak Wam się podobają te reguły?

Po pierwszej gali THE WAR oddaliśmy Wam głos i zapytaliśmy, co możemy poprawić w przyszłości, żeby nasze imprezy oglądało się jeszcze lepiej 💥💥💥 Wzięliśmy pod uwagę Wasze sugestie i wskazówki. W najbliższym czasie będziemy informować o nowych zasadach walk. Na początek zmiany w starciach ekip – w komentarzach dajcie znać, co o tym sądzicie! 💢 PS. Wszystkie walki na THE WAR zawsze będą na gołe pięści 👊

Do klatki wkroczą kobiety!

Tego jeszcze nie było! Na jednej z następnych edycji ”The War” może dojść do grupowego starcia kobiet na gołe pięści.

PO RAZ PIERWSZY NA ŚWIECIE GRUPOWA WALKA KOBIET 3vs3 NA GOŁE PIĘŚCI! 🤯 Wiele osób pisało o walkach kobiet, jednak nie byliśmy przekonani. Człowiek zmienny jest i postanowiliśmy zrobić coś co na zawsze zapisze się w historii! Ponoć kobiety to większe wariatki o czym przekonamy się już w sierpniu! Mamy już gotową trójkę! Szukamy dla nich przeciwniczek do superfightu! Kto nie może się doczekać?! Może macie jakieś sugestie kogo powinniśmy zakontraktować? Piszcie w komentarzach!!! Jeśli masz drużynę i chcesz zapisać się w historii – ZGŁOŚ SIĘ! Zgłoszenia możecie wysłać przez zakładkę kontakt na stronie internetowej www.thewar.pl lub w wiadomościach prywatnych na FB i IG 💞

PO RAZ PIERWSZY NA ŚWIECIE GRUPOWA WALKA KOBIET 3vs3 NA GOŁE PIĘŚCI! 🤯Wiele osób pisało o walkach kobiet, jednak nie…

Posted by The War – walki na gołe pięści on Thursday, July 8, 2021

Zobacz także:

Artur Gwóźdź zadebiutuje w MMA? ”Artur w treningu, gotowy do wyzwań”!

Artur Gwóźdź zadebiutuje w mieszanych sztukach walki? Taki pomysł podsunął w mediach społecznościowych Filip Bątkowski (właściciel organizacji Armia Fight Night).

“Pierwszy raz go widząc powiedziałem: Ale to jest bestia!” – Mateusz Gamrot o treningach w ATT! Czekacie na trzecią walkę ”Gamera” w UFC?

Mateusz Gamrot był gościem ostatniego odcinka programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie rozmawiał m.in. o treningach w ATT, gdzie przygotowuje się do nadchodzącej walki ze Jeremym Stephensem.