MMA PLThe WarTHE WAR 2: Sergiusz Zając zgarnął 50 tysięcy złotych. Finały obu turniejów nie odbyły się!

THE WAR 2: Sergiusz Zając zgarnął 50 tysięcy złotych. Finały obu turniejów nie odbyły się!

Niestety nie zobaczyliśmy obu finałów podczas gali THE WAR 2. Urazy odniesione w poprzednich walkach dały o sobie znać.

Najpierw do klatki wyszli finaliści turnieju 3 na 3 – WARRIORS. Poinformowali oni, że na skutek kontuzji u GLADIATORÓW dziś nie dojdzie do starcia finałowego. Odbędzie się on na kolejnej gali, czyli THE WAR 3.

Potem przyszedł czas na finał turnieju 1 na 1. I tym razem nie doszło do walki. Szymon „SOŁI” Sołtys poinformował, że jest niezdolny do walki. Jego półfinałowe starcie z “Komandosem” trwało ponad 11 minut i było potwornie wykańczające. “SOŁI” pokazał niesamowite serce do walki, ale zostawił też w klatce sporo zdrowia.

Ostatecznie zwycięzcą turnieju został więc Sergiusz Zając, który podczas turnieju szybko pokonał MŁODEGO GLEBĘ oraz FURIAT. Zwłaszcza nokaut w półfinale był niezwykle efektowny. Co ciekawe Zając to finalista turnieju z pierwszej gali THE WAR, gdzie lepszy okazał się Adam “Viking” Biegański.

Sergiusz Zając za zwycięstwo w turnieju otrzymał nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych.

THE WAR 2 Sergiusz Zając

Zobacz także:

THE WAR 2 – wyniki

Kolejna edycja kibicowskiej gali na gołe pieści. Tym razem czekają nas turnieje 1 na 1, 3 na 3 a także… grupowa walka kobiet.

Bellator 264 – wyniki

Za nami gala Bellator 264 w Uncasville w stanie Connecticut. Wydarzenie to zwieńczył pojedynek o pas kategorii średniej. Gegard Mousasi wygrał swoją walkę przed czasem i zachował mistrzowski tytuł.

PFL 2021 #7: Ray Cooper III całkowicie zdominował Rory’ego MacDonalda. Teraz rewanż o milion dolarów! [WIDEO]

Ray Cooper III (23-7-1) pokonał zdecydowanie na punkty Rory’ego MacDonalda (22-8-1) w walce wieczoru gali PFL 2021#7. Zwycięzca awansował do finału tegorocznego sezonu w kategorii półśredniej, gdzie zmierzy się o milion dolarów z przeciwnikiem, z którym przegrał podobne starcie kilka lat temu.