MMA PLThe WarThe War 2: Organizacja wprowadza nowe zasady! Będzie jeszcze krwawiej!

The War 2: Organizacja wprowadza nowe zasady! Będzie jeszcze krwawiej!

The War to nowa organizacja, ale szybko wyciąga wnioski i obserwuje oczekiwania kibiców. Podczas drugiej edycji zobaczymy nowe zasady.

Na pierwszej gali odbyły się dwa turnieje, ale tylko jeden został rozstrzygnięty. Adam Biegański (6-4) doświadczony już zawodnik MMA zwyciężył w 8-osobowym turnieju na gołe pięści.

Wywiad po walce z ”Wikingiem” zobaczycie poniżej:

Nowe zasady!

Jest gwarancja, że będzie jeszcze bardziej krwawo. Organizatorzy zdecydowali, że na drugiej edycji wprowadzone zostaną nowe zasady.

Oto nowe zasady walki w turnieju 1 na 1 na gołe pięści 👊 Od teraz ma być jeszcze bardziej efektownie – chcemy najbardziej widowiskowych pojedynków w stójce zakończonych nokautami! 💣💣💣 Jak Wam się podobają te reguły? 🤜 Przyjmujemy już zgłoszenia na galę THE WAR 2 przez formularz na www.thewar.pl oraz w wiadomościach na FB i IG 🤛

Po pierwszej gali THE WAR oddaliśmy Wam głos i zapytaliśmy, co możemy poprawić w przyszłości, żeby nasze imprezy oglądało się jeszcze lepiej 💥💥💥 Wzięliśmy pod uwagę Wasze sugestie i wskazówki. W najbliższym czasie będziemy informować o nowych zasadach walk. Na początek zmiany w starciach ekip – w komentarzach dajcie znać, co o tym sądzicie! 💢 PS. Wszystkie walki na THE WAR zawsze będą na gołe pięści 👊

Turniej MMA na gali THE WAR 1:

Ćwierćfinały:

Adam “VIKING” Biegański pok. Dominik “DŻINKS” Szymczak przez TKO
Arkadiusz „ARAS” Dembiński pok. Dawid “ŻOŁNIERZ” Skowroński przez nokaut
Sergiusz ZAJĄC pok. Michał “KOMANDOS” Więcławski przez TKO
Dawid “GROM” Rachwał pok. Nazar “MŁOT” Onyshchenko przez TKO

Półfinały:

Adam “VIKING” Biegański pok. Arkadiusz „ARAS” Dembiński przez poddanie
Sergiusz ZAJĄC pok. Dawid “GROM” Rachwał przez TKO

Finał:

Adam “VIKING” Biegański pok. Sergiusz ZAJĄC przez poddanie

Zobacz także:

Najman ostro do Murańskiego: Dostaniesz na dziurę i skończy się twoje wątpliwe 5 minut! Czekacie na te starcie?

Marcin Najman wie jak podkręcić atmosferę. ”El Testosteron” w mediach społecznościowych ma przesłanie do Jacka Murańskiego. Do ich potencjalnego starcia miałoby dojść na trzeciej edycji MMA VIP, która planowana jest w październiku.

Murański o drugiej walce z Tańculą: Rewanż jest nieunikniony i tym razem ciężko znokautuje! Dojdzie do rewanżu?

Mateusz Murański nie powiedział ostatniego słowa! ”Muran” w mediach społecznościowych zapewnia, że kwestią czasu jest jego drugie starcie z Arkadiuszem Tańculą. Zmotywowany Murański gwarantuje, że tym razem walka nie potrwała całego dystansu.