MMA PLThe WarTHE WAR 2: “KOMANDOS” znokautował “KORNIKA” i awansował do półfinału

THE WAR 2: “KOMANDOS” znokautował “KORNIKA” i awansował do półfinału

Michał „KOMANDOS” Więcławski znokautował Michała „KORNIKA” Kornackiego i awansował do półfinału turnieju 1 na 1 na gali THE WAR 2.

“Komandos” od początku zajął miejsce w środku klatki. “Kornik” starał się do niego doskakiwać z ciosami, ale nie dochodziły one do celu. Swoje robiły zaś jego lowkicki. W końcówce pierwszej rundy Więcławski mocno trafił rywala ciosem prostym i mieliśmy pierwsze liczenie.

W drugiej rundzie “Komandos” dopełnił dzieła zniszczenia. Po jego kolejnym mocnym prostym (tym razem w kontrze) rywal nie zdołał już wstać.

W półfinale przeciwnikiem “Komandosa” będzie Szymon „SOŁI” Sołtys/

Zobacz także:

THE WAR 2 – wyniki

Kolejna edycja kibicowskiej gali na gołe pieści. Tym razem czekają nas turnieje 1 na 1, 3 na 3 a także… grupowa walka kobiet.

Bellator 264 – wyniki

Za nami gala Bellator 264 w Uncasville w stanie Connecticut. Wydarzenie to zwieńczył pojedynek o pas kategorii średniej. Gegard Mousasi wygrał swoją walkę przed czasem i zachował mistrzowski tytuł.

PFL 2021 #7: Ray Cooper III całkowicie zdominował Rory’ego MacDonalda. Teraz rewanż o milion dolarów! [WIDEO]

Ray Cooper III (23-7-1) pokonał zdecydowanie na punkty Rory’ego MacDonalda (22-8-1) w walce wieczoru gali PFL 2021#7. Zwycięzca awansował do finału tegorocznego sezonu w kategorii półśredniej, gdzie zmierzy się o milion dolarów z przeciwnikiem, z którym przegrał podobne starcie kilka lat temu.