MMA PLThe WarTHE WAR 2: “FURIAT” kopał z furią i pokonał “MARIO”

THE WAR 2: “FURIAT” kopał z furią i pokonał “MARIO”

Roger „FURIAT” Burjański zaprezentował się bardzo efektownie i pokonał Mariusza „MARIO” Stecowiata. Tym samym skompletował stawkę półfinalistów turnieju 1 na 1 na gali THE WAR 2.

“Furiat” od początku popisywał się efektownymi kopnięciami. To jednak “Mario” posłał go na deski ciosem prostym. Później zawodnicy wdali się w potężną wymianę. Burjański sporo kopał. Z kolei Stecowiat skupiał się głównie na ciosach. Pod sam koniec rundy “Furiat” zasypał rywala ciosami i byliśmy świadkami nokdaunu.

Wciąż sporo kopał “Furiat”. Burjański po serii ciosów i kopnięciu sprawił, że rywal ponownie padł na deski. Tym razem “Mario” nie był już w stanie się podnieść przed zakończeniem liczenia.

Przeciwnikiem “FURIATA” w półfinale będzie Sergiusz Zając.

Zobacz także:

THE WAR 2 – wyniki

Kolejna edycja kibicowskiej gali na gołe pieści. Tym razem czekają nas turnieje 1 na 1, 3 na 3 a także… grupowa walka kobiet.

Bellator 264 – wyniki

Za nami gala Bellator 264 w Uncasville w stanie Connecticut. Wydarzenie to zwieńczył pojedynek o pas kategorii średniej. Gegard Mousasi wygrał swoją walkę przed czasem i zachował mistrzowski tytuł.

PFL 2021 #7: Ray Cooper III całkowicie zdominował Rory’ego MacDonalda. Teraz rewanż o milion dolarów! [WIDEO]

Ray Cooper III (23-7-1) pokonał zdecydowanie na punkty Rory’ego MacDonalda (22-8-1) w walce wieczoru gali PFL 2021#7. Zwycięzca awansował do finału tegorocznego sezonu w kategorii półśredniej, gdzie zmierzy się o milion dolarów z przeciwnikiem, z którym przegrał podobne starcie kilka lat temu.