MMA PLThe WarTHE WAR 2. Denis “BAD BOY” Załęcki: “Kobiety mają większe jaja niż faceci!”

THE WAR 2. Denis “BAD BOY” Załęcki: “Kobiety mają większe jaja niż faceci!”

Foto: The War

– Podczas rekrutacji do THE WAR 2 okazało się, że często kobiety mają 0większe jaja od mężczyzn – mówi Denis “BAD BOY” Załęcki, właściciel organizacji THE WAR promującej indywidualne i grupowe walki na gołe pięści. W sobotę 14 sierpnia odbędzie się gala THE WAR 2 z walkami na gołe pięści w dwóch formułach turniejowych. Transmisja tylko w PPV na www.thewar.pl.

THE WAR wraca z mocnym uderzeniem! Ponownie kibice jednej nocy zobaczą dwa turnieje na gołe pięści – ośmioosobowy 1 na 1 w formule K1 + łokcie+ głowa oraz drużynowy 3 na 3 (boks + ground & pound). Oprócz tego organizatorzy THE WAR 2 przygotowali też SuperFight na zasadach MMA oraz pierwsze w historii grupowe starcie kobiet 3 na 3 (DEVILS vs BAD GIRLS)!

Pod znakiem zapytania stoi walka 5 na 5, ponieważ Wisłoka Dębica wycofała się ze starcia z Elaną Toruń.

“Na poprzedniej edycji ugadaliśmy się z Wisłoką Dębicą, że stoczymy walkę ekip 5 na 5. Ostatnio zmienili zdanie, nie chcę w to wnikać. Po prostu nie podejmują się, więc czekamy na propozycje od innych ekip. Może to być ekipa TOP, my nie kalkulujemy. Wyjdziemy w pięć osób samą Elaną. Bez zgód i układów. Jeśli któraś ekipa ma jaja i odwagę, to cały czas czekamy na propozycje. Nikomu nie odmówimy.”

– zapewnia Denis “BAD BOY” Załęcki, pomysłodawca i organizator THE WAR.

W miejsce tej walki pojawił się pomysł na walkę grupową kobiet. Wszystko wzięło się od zgłoszenia znanych zawodniczek MMA. Organizacja THE WAR zaczęła szukać dla nich rywalek, ale do tej formuły zgłaszały się przede wszystkim amatorki o niewielkim doświadczeniu. Postanowiono, że najlepiej sprawdzi się walka 3 na 3 z udziałem mieszanych ekip, w których większość zawodniczek będzie na podobnym poziomie umiejętności.

“Kiedy ustawialiśmy składy turniejów, przy okazji wpadliśmy na pomysł zrobienia walki ekip kobiecych, bo zgłosiły się do nas znane zawodniczki MMA, które walczą w zawodowych organizacjach.”

– zdradza Denis “BAD BOY” Załęcki.

“Zaczęliśmy szukać przeciwniczek, ale najwięcej trafiało się amatorek, które po prostu chciały się sprawdzić w takiej formule. Musieliśmy wybrać wyrównane ekipy, żeby wynik walki był otwarty. Ogólnie mieliśmy do tej formuły więcej zgłoszeń ekip kobiecych niż męskich. Wychodzi na to, że to kobiety mają większe jaja.”

– kończy ze śmiechem Załęcki.

THE WAR 2

Data: 14 sierpnia 2021

Początek gali: 20:00

THE WAR 2 PPV

Uczestnicy turnieju 1 na 1:

FURIAT

Wiek: 24 lata
Wzrost: 180 cm
Waga: 90 kg
Atrybut: charakterność

KOMANDOS

Wiek: 26 lat
Wzrost: 182 cm
Waga: 94 kg
Atrybut: ciężkie ręce

MŁODY GLEBA

Wiek: 26 lat
Wzrost: 185 cm
Waga: 92 kg
Atrybut: nieśmiertelność

SOŁI

Wiek: 22 lata
Wzrost: 191 cm
Waga: 90 kg
Atrybut: wytrwałość

MARIO

Wiek: 27 lat
Wzrost: 177 cm
Waga: 95 kg
Atrybut: mocny cios

KORNIK

Wiek: 34 lata
Wzrost: 168 cm
Waga: 99 kg
Atrybut: nieugiętość

ARAS

Wiek: 24 lata
Wzrost: 185 cm
Waga: 82 kg
Atrybut: konsekwencja

ZAJĄC

Wiek: 22 lata
Wzrost: 195 cm
Waga: 95 kg
Atrybut: doświadczenie

Superfight 1 na 1:

TREVIS

Wiek: 32 lata
Wzrost: 173 cm
Waga: 86 kg
Atrybut: zawziętość

GROM

Wiek: 26 lat
Wzrost: 180 cm
Waga: 88 kg
Atrybut: wszechstronność

Ekipy turnieju 3 na 3:

GLADIATORZY

WARRIORS

DEMONY

WILKI

ekipa zostanie zaprezentowana na ważeniu

Walka 3 na 3 kobiet:

BAD GIRLS

DEVILS

Zobacz także:

Damian Janikowski vs. Paweł Pawlak na KSW 63

Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie w zapasach, Damian Janikowski (6-3, 4 KO, 1 Sub) przywita 4 września w okrągłej klatce KSW jednego z najlepszych polskich zawodników wagi średniej.

Najman vs Murański w jednym wywiadzie! Padają ostre wyzwiska! [WIDEO]

Tego jeszcze nie było! Postanowiliśmy doprowadzić do pierwszej konfrontacji Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Obie postacie na jednym wywiadzie – to jest gwarancja dużych dymów!