MMA PLThe WarTHE WAR 1: Paczka wywiadów po gali [WIDEO]

THE WAR 1: Paczka wywiadów po gali [WIDEO]

Za nami premierowa gala THE WAR 1, która wczoraj odbyła się w Toruniu. Kibice mogli oglądać dwa turnieje walk na gołe pięści – walki jeden na jeden oraz walki trzyosobowych drużyn. Portal MMA.PL przygotował paczkę wywiadów po tej imprezie.

Przypominamy, że zwycięzcą 8-osobowego turnieju MMA na gołe pięści okazał się Adam “Viking Biegański (6-4). Zawodnik ten ma za sobą występy w takich organizacjach ja Babilon MMA czy Armia Fight Night. Walczył też na jednej z gal WOTORE.

Nierozstrzygnięty pozostał zaś turniej ekip podczas gali THE WAR. Starcie półfinałowe wygrała połączona ekipa Stali Rzeszów i Elany Toruń, która pokonała zawodników kryjących się pod nazwą SITHOWIE. Górnik Wałbrzych okazał się zaś lepszy od Sportowej Wisłoki Dębica. Niestety na skutek poważnych urazów zawodnicy Górnika trafili do szpitala i finał turnieju przełożono na kolejną galę THE WAR.

THE WAR 1: Paczka wywiadów po gali [WIDEO]

A teraz zachęcamy do obejrzenia wywiadów z tej imprezy:

Zobacz także:

PFL 2021 #4: Marcin Held przegrywa zdecydowanie na punkty z Olivierem Aubin-Mercierem [WIDEO]

Marcin Held (27-8) przegrał jednogłośną decyzją z Olivieren Aubin-Mercieriem (12-5) podczas gali PFL 2021#4 w Atlatnic City.

Szymon Kołecki komentuje walkę Pudzian-Juras: Nic mnie nie zaskoczyło!

Szymon Kołecki (9-1) miał szansę oglądać walkę wieczoru KSW 61, która odbyła się w Trójmieście. Medalista olimpijski był ciekawy jak będzie wyglądała walka jego byłego rywala z niedoszłym.

THE WAR 1 – wyniki. Adam “Viking” Biegański zgarnia 50 tysięcy złotych. Finał ekip przełożony po ciężkich urazach!

Za nami pierwsza gala organizacji THE WAR. Podczas jej trwania odbyły się dwa turnieje, ale tylko jeden z nich znalazł rozstrzygnięcie.