MMA PLThe WarTHE WAR 1 – jak wykupić PPV?

THE WAR 1 – jak wykupić PPV?

Foto: THE WAR

Już 11 czerwca odbędzie się gala THE WAR, wydarzenie absolutnie nietypowe na polskiej scenie sportów walki, które zobaczyć będzie można w systemie PPV.

Jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń na europejskiej scenie sportów walki coraz bliżej! 11 czerwca na pierwszej gali THE WAR będziemy mieli do czynienia z dwoma ekscytującymi formułami. Po pierwsze, oddając hołd ulicznym wojownikom, zmierzą się ze sobą ekipy w stójkowej formule  3 na 3. Jak przystało na prawdziwych facetów – będą walczyć na gołe pięści. Po drugie – w formule MMA, ale też bez rękawic, odbędzie się ośmioosobowy turniej walk 1 na 1. Starcia na THE WAR to jedna runda bez limitu czasu, więc możecie być pewni, że każda walka będzie krwawa i zakończy się nokautem lub poddaniem. Przetrwają tylko najlepsi!

Uczestnicy turnieju THE WAR 1:

Michał “KOMANDOS” Więcławski
Wiek: 26 lat
Wzrost: 182 cm
Waga: 95-97 kg
Styl: boks/MMA

Adam “VIKING” Biegański
Wiek: 27 lat
Wzrost: 185 cm
Waga: 105 kg
Styl: MMA

Arkadiusz „ARAS” Dembiński
Wiek: 24 lata
Wzrost: 187 cm
Waga: 83-84 kg
Styl: boks/K-1

Dawid “GROM” Rachwał
Wiek: 26 lat
Wzrost: 180 cm
Waga: 90 kg
Styl: MMA

Nazar “MŁOT” Onyshchenko
Wiek: 29 lat
Wzrost: 180 cm
Waga: 88 kg
Styl: MMA

Dominik “DŻINKS” Szymczak
Wiek: 26 lat
Wzrost: 181 cm
Waga: 101 kg
Styl: boks

Dawid “ŻOŁNIERZ” Skowroński
Wiek: 28 lat
Wzrost: 190 cm
Waga: 90 kg
Styl: MMA

Sergiusz ZAJĄC
Wiek: 22 lata
Wzrost: 195 cm
Waga: 95 kg
Styl: MMA

Ekipy:

Górnik Wałbrzych
Sportowa Wisłoka Dębica
Elana & Stal
Sithowie

Składy ekip dostępne w tym artykule

THE WAR 1 – jak wykupić PPV?

THE WAR PPV

Gala dostępna będzie w systemie PPV na ppv.thewar.pl.

W wariancie BASIC otrzymamy transmisję w jakości HQ i możliwość odtworzenia gali jeszcze przez 24 godziny po jej zakończeniu. Cena za sybskrypcję wynosi 30,18 zł (płatność przelewem internetowym/BLIKIEM) bądź 31,34 zł (płatność kartą płatniczą, Google Pay lub Apple Pay).

Dostępny jest także wariant PREMIUM. Za transmisję w jakości HD oraz dostęp do gali przez 10 dni po jej zakończeniu zapłacimy 35,22 zł. w przypadku płatności przelew internetowym bądź BLIK-iem. Wybierając kartę płatniczą, Google Pay lub Apple Pay koszt będzie zaś niewiele wyższy – 36,42 zł.

Wymagania techniczne do obejrzenia gali przedstawiają się zaś następująco:

W tym samym czasie użytkownik może być zalogowany na jednym urządzeniu. Galę będzie można obejrzeć zarówno w Polsce jak i za granicą.

Zobacz także:

Juras nie uważa, że Szpilka będzie miał łatwiej w MMA: Mniejsze rękawice są…

Artur Szpilka przegrał swój pojedynek na gali KnockOut Promotions z Łukaszem Różańskim. Walka nie wyszła poza pierwszą rundę, a “Szpila” padł na deski po prawym sierpowym. Głos na temat porażki 32-latka, zabrał Łukasz “Juras” Jurkowski. “Nie chcę już oglądać takich scen z udziałem Artura”.

”Szczena” w niedalekiej przyszłości jest otwarty na starcie z… Mariuszem Pudzianowskim!

Ryszard Dąbrowski mierzy wysoko! Popularny ”Szczena” chciałby na dłużej zagościć w mieszanych sztukach walki. Ryszard jest otwarty, aby w niedalekiej przyszłości doszło do jego starcia z… Mariuszem Pudzianowskim (14-7).