MMA PLNajnowszeBez kategorii“The fifth execution” pod koniec roku, nastepne Affliction w lipcu!

“The fifth execution” pod koniec roku, nastepne Affliction w lipcu!

Gamrot - Dos Anjos

M1 logo

W St. Peresburgu odbyła się konferencja prasowa M1 Global. Byli na niej obecni prezydent M1 – Vadim Finkelstein, v-ce prezydent Sergiej Matvienko, mistrz wagi ciężkiej WAMMA Fiodor Emelianenko oraz producent filmu, w którym gra Fiodor, Ekaterina Vetrova.

Vadim zdradził, że następny show Affliction i M1 Global odbędzie się najprawdopodobniej w lipcu. Być może oznacz to jednak, że w 2009 roku będziemy oglądać mniej gal niż zapowiadał prezydent Affliction, Tom Atencio (ciekawostka: rekord w MMA 1-0-0), czyli cztery.

Porozumienie między Affliction i Golden Boy Promotions ma się bardzo dobrze i być może dojdzie do łączonej gali, z walkami bokserskimi i na zasadach MMA, by pomóc promować MMA.

Z kolei film “The fifth execution” ma się ukazać pod koniec 2009 roku. Na pewno wielu fanów będzie bardzo ciekawy, czy Fiodor zabłyśnie takim samym talentem aktorskim, jak umiejętnościami w ringu. Zdjęcia kończą się w marcu. Na razie planowane jest, że film ma wyjść w Rosji, ale Ekaterina Vetrova ma nadzieję, że wejdzie również do Azji i Europy. Nie ukrywam, że my również mamy taką nadzieję.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis