MMA PLCiekawostkiTeoria spiskowa Różala na temat koronawirusa: A jak zamiast szczepionki, wszczepią ci chipa?

Teoria spiskowa Różala na temat koronawirusa: A jak zamiast szczepionki, wszczepią ci chipa?

Obecnie świat walczy z pandemią koronawirusa, która paraliżuje normalne funkcjonowanie społeczeństw, ale nie brakuje też teorii spiskowych. Jedną z nich jest teoria, którą przekazał Marcin Różalski w rozmowie z Jarosławem Świątkiem z portalu mymma.pl.

Według “Różala” władze mogą wykorzystywać fakt, że społeczeństwo chętnie będzie poddawało się szczepieniu przeciwko koronawirusowi.

“Różal” był gościem Jarosława Świątka, gdzie w długiej rozmowie poruszył m.in. temat panującej pandemii i paniki w społeczeństwie. Podzielił się on też ciekawą teorią spiskową dotyczącą inwigilacji obywateli.

Oto, co “Różal” twierdzi na temat szczepionki na koronawirusa:

“[…] Wszem i wobec jest głośno o chipowaniu. Zwróć uwagę na jedną rzecz. Już się zaczynają kwarantanny, już się zaczyna zamykanie szkół, niedługo będzie godzina policyjna i pozamykają nas w chatach. Ja nie mówię, że tego chcę i że tak będzie ale sobie gdybam.

I o szóstej rano wejdzie ci do domu trzech smutnych panów i powiedzą, że muszą cię zaszczepić. A jak się nie będziesz chciał się zaszczepić, to cię wpierdolą na siłę do jakiegoś ancla (potocznie tak mówi się na areszt w wojsku). A skąd wiesz, co ci wszczepią? Oni powiedzą, że wszczepiają ci szczepionkę. Anty. A może wszczepią ci innego wirusa, który cię wypierdoli za pół roku? A może wszczepią ci chipa, o czym jest bardzo głośno.

My się poddajemy niby wynalazkom, które niby mają nam pomagać w życiu, jak np. telefon. Kiedyś była taka duża nokia i z czasem ona była mniejsza, coraz mniejsza aż pojawił się smartfon. I ten smartfon ma już wszystko. Nie potrzebujesz radia, telewizji, masz już w nim wszystko. Ale stajesz się lemingiem i jesteś namierzany…”

Co sądzicie o tej teorii “Różala”?