MMA PLHighleagueTen telefon sprawił, że Lexy zaniemówiła! Totalne zaskoczenie podczas programu! [WIDEO]

Ten telefon sprawił, że Lexy zaniemówiła! Totalne zaskoczenie podczas programu! [WIDEO]

Wiele się działo na piątkowych “Rundkach”. Tym razem w programie wystąpiły Lexy Chaplin i Natalia “Natsu” Kaczmarczyk. W pewnym momencie pochodząca z USA zawodniczka zaniemówiła, bowiem do studia dodzwoniła się pewna osoba, której Lexy nigdy by się nie spodziewała.

Ten telefon sprawił, że Lexy zaniemówiła! Totalne zaskoczenie podczas programu! [WIDEO]
Foto: Ten telefon sprawił, że Lexy zaniemówiła! Totalne zaskoczenie podczas programu! [WIDEO]

Podczas “Rundek” powstało wiele nowych faktów. Gorąco zrobiło się m.in. podczas telefonu Marcina Dubiela, który zadzwonił, aby wyjaśnić pewne sprawy z byłą. Kłótnia trwała około 15 minut, a poruszone zostało kilka tematów.

Ten odcinek programu Chaplin zapamięta naprawdę długo. Po telefonie Dubiela do studia dodzwoniła się pewna osoba, która wyciągała nieznane sprawy. Mężczyzna zarzucał byłej członkini Teamu X, że jest z nią problem, jeśli chodzi o związki. Zawodniczka twierdziła, że to, o czym mówi dzwoniący jest nieprawdą i jako że się nie znają, nie powinien się tak wypowiadać.

Lexy zaskoczona telefonem!

Po chwili mężczyzna postanowił się zdemaskować. Okazało się, że to… były chłopak Lexy z czasów gimnazjum! Kordian, bo tak ma na imię, wprowadził do studia wielkie zaskoczenie. Nawet Natsu nie wierzyła w to, co się dzieje.

Jednakże nie była to miła rozmowa.

Cały fragment programu dostępny na naszym kanale YouTube:

Gala High League 4 odbędzie się 17 września w Gliwicach. W walce wieczoru wystąpią Lexy oraz Natsu. Oprócz tego, będziemy mieli okazję oglądać starcie Artura Szpilki z Denisem Załęckim, a także rozwiązanie konfliktu Amadeusza Ferrariego z Pawłem Bombą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis