MMA PLBoksTelewizja TVP Sport publikuje przegraną… Don Kasjo w boksie!

Telewizja TVP Sport publikuje przegraną… Don Kasjo w boksie!

Telewizja Polska opublikowała na swoim kanale TVP Sport przegraną walkę Don Kasjo z Kazachem – Adylbekiem Niyazimbetowem. Walka odbyła się na gali World Series Boxing.

Kasjusz Życiński to zawodnik organizacji FAME MMA. Do tej pory pod banderą największej polskiej federacji freak-fightów stoczył cztery pojedynki. Wygrał wszystkie, w bardzo dominującym stylu – zwłaszcza, w jego ulubionej płaszczyźnie – boksie. Po serii zwycięstw, Kasjusz powiedział, że będzie jeszcze walczył, jeśli federacja ściągnie dla niego zawodnika z UFC. Włodarze Fame spełnili podany warunek i na gali Fame MMA 10 “Don Kasjo” zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC – Normanem Parke.

“Don Kasjo” w boksie amatorskim

“Don Kasjo” posiada bardzo bogate doświadczenie w boksie amatorskim. Stoczył w nim ponad 70 walk! Największym sukcesem Życińskiego jest brązowy medal mistrzostw Polski zdobyty w marcu 2014 roku. Zawodnik, trenujący na co dzień w Sako Gdańsk mierzył się w przeszłości z wieloma znakomitymi bokserami, którzy teraz odnoszą sukcesy na ringu zawodowym.

Walka, która najbardziej przykuwa uwagę w rekordzie Kasjusza to starcie z Adylbekiem Niyazimbetowem. Pojedynek odbył się w 2014 roku na gali World Series Boxing. Życiński przegrał walkę przez jednogłośną decyzję sędziowską, zostając całkowicie zdominowanym przez rywala. Kazach zdobył dwa srebrne medale olimpijskie. Pierwszy wywalczył w Londynie w 2012, a drugi cztery lata później w Rio. Walkę tę opublikowała telewizja TVP Sport.

Zobacz także:

Szadziński o walce Don Kasjo vs Parke: Boks amatorski jest zupełnie inny niż boks w MMA

Gracjan Szadziński (8-4) w mediach społecznościowych został zapytany o nadchodzą walkę wieczoru FAME MMA 10. Będzie to starcie na zasadach bokserskich pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Normanem Parke.

Były mistrz UFC chce walczyć z… youtuberem.

Jake Paul budzi duże zainteresowanie! Jeden z najbardziej popularnych youtuberów w sobotę zmierzył się z zawodnikiem UFC. Warto zaznaczyć, że Paul był faworytem bukmacherów jeszcze przed walką.

Miał walczyć z Izu w KSW, a ostatecznie podpisał kontrakt z One Championship!

Mamy spore zaskoczenie! Thomas Narmo (4-0) w najbliższą sobotę miał zawalczyć na KSW 60 z Izu Ugonohem (1-0). Norweg doznał kontuzji, a teraz dowiadujemy się, że podpisał kontrakt z organizacją One Championship.