MMA PLFAME MMATelefon do Nitro podczas cage’a! Popularny youtuber pozwie Jacka Murańskiego! [WIDEO]

Telefon do Nitro podczas cage’a! Popularny youtuber pozwie Jacka Murańskiego! [WIDEO]

Nie tylko Jacek Murański pojawił się na linii podczas dzisiejszego cage’a. Postanowiono zadzwonić również do Sergiusza Górskiego. Popularny youtuber potwierdził, że pozwie Jacka Murańskiego.

Murański

Przypomnijmy, że podczas wcześniejszego cage’a doszło do mocnej wymiany zdań wspomnianego Jacka z ”Nitrozyniakiem”. W pewnym momencie ”Muran” zapewnił, że jest gotowy stoczyć trzy walki jednego wieczoru. Jacek zaproponował, aby ”Nitro” był jego trzecim rywalem podczas FAME MMA 15.

Jacek Murański: Wyjdź na trzeciego, po Reporterze i po Tańculi, to zobaczymy, czy mam bliżej, czy dalej. Bo jesteś ode mnie, ile tam? 27 lat młodszy (…) Tegoż? Tego szczura?! Z dwoma połamanymi rękami! Na trzeciego niech wychodzi. Zobaczymy, kto ma bliżej, niż dalej!

Nitrozyniak: Nie stać cię na to. Powiem ci tak, jesteś ku**ą nie wartą atencji, więc to jest chyba ostatni raz, kiedy ja z tobą w życiu rozmawiałem. Nie próbuj do mnie podchodzić w życiu realnym.

Nitro pozwie Murańskiego!

Sergiusz Górski potwierdził podczas dzisiejszego cage’a, że zamierza pozwać Jacka Murańskiego. 

W zeszłym tygodniu chyba to było, jak w zeszłym, to już mu to powiedziałem i podtrzymuje to nadal. Jak wrócę do Polski w tym tygodniu i założę mu sprawę w sądzie. Ja dużo rzeczy rozumiem. Ja też jestem odpowiedzialny za wiele rzeczy, które mówię i mogę ponosić za nie odpowiedzialność, ale nie moja rodzina. Potem pisze do mnie kuzyn, dzwoni do mnie ciocia, odzywa się do mnie babcia i mówi ”co tu piszą? że to nie jest twoje dziecko?” (…) Są to pomówienia, które niosą za sobą konsekwencje i na to nie pozwolę. W życiu najważniejszą osobą jest mój syn i nie pozwolę, żeby ktokolwiek próbował wpływać na opinie ludzi, żeby ktoś szedł na ulicy i mówił mu jakieś głupoty.  

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Irański Hulk pojawił się w ringu! Walka wyglądała tragicznie! [WIDEO] Widzieliście?

Kibice doczekali się pierwszej walki Sajada Gharibi. Nie wyglądało, to dobrze! ”Irański Hulk” w niedzielę na zasadach bokserskich zmierzył się z Ałmatem Bachytowiczem znanym jako ”Kazachski Tytan”. Była to bolesna przegrana, która pokazała – co potrafili Gharibi.

Isamu mocno o Jacku Murańskim: Ja wiedziałem, że stary Murański to klaun! Co wy na to?

Szymon Kasprzyk na twitterze postanowił wypowiedzieć się o Jacku Murańskim. Były to mocne słowa! Czy dojdzie do odpowiedzi? 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis