MMA PLBoksTaxi Złotówa zawalczy w boksie na gali Szpilka-Różański!

Taxi Złotówa zawalczy w boksie na gali Szpilka-Różański!

To już pewne! Szymon Wrzesień spróbuje swoich sił w boksie. ”Taxi Złotówa” dwudziestego drugiego maja zawalczy na gali Knockout Boxing Night 15. Wydarzenie będzie transmitowane w usłudze PPV.

Przypomnijmy, że Szymon ma też zaplanowaną walkę w mieszanych sztukach walki. Będzie to start na drugiej edycji MMA VIP, która odbędzie się osiemnastego czerwca. ”Taxi Złotówa” w walce wieczoru podejmie debiutującego Szymona ”Syntola” Komandosa.

Taxi Złotówa zawalczy w boksie!

Szczegóły i nowe zestawienia poznamy na dzisiejszej konferencji prasowej, którą co ciekawe prowadzić będzie… Marcin Najman! W walce wieczoru dojdzie do wyczekiwanego starcia w wadze ciężkiej. Artur Szpilka (24-4, 16 KO) zmierzy się z niepokonanym dotąd Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO).

Przeciwnikiem Szymona w pięściarskim starciu będzie Tomasz ”Fit Dzik” Łomnicki, który co ciekawe ma również za sobą wielką przemianę. Mowa tu o zrzuceniu dużej ilości kilogramów.

22 maja widzimy się na największej gali bokserskiej tego roku w Polsce KnockOut Promotions w walce wieczoru zmierzą się Artur Szpilka oraz Łukasz Różański. Wcześniej pierwszy bokserski Freak Fight gdzie Ja stanę na przeciw  Fit Dzik. Kibicujcie mi podczas tego wyzwania.

22 maja widzimy się na największej gali bokserskiej tego roku w Polsce KnockOut Promotions W walce wieczoru zmierzą…

Posted by TAXI Złotówa on Tuesday, April 27, 2021

Zobacz także:

Mirosław Okniński ostro o Lewandowskim: Taki człowiek nie powinien kierować polskim MMA! Team Okniński czy Team Lewandowski?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Martinie Lewandowskim. O co tym razem chodzi? O słowa jednego z właścicieli KSW na temat drugiej walki Izu Ugonoha.

KSW: Milanović chętnie sprawdzi Narkuna! ”On nie ma szacunku do swoich rywali”! Co wy na to?

Nikola Milanović, zaliczył nieudany debiut w organizacji KSW. Serb przegrał w debiucie z Mariuszem Pudzianowski, jednak nie zamierza zasypiać gruszek w popiele. “Chętnie bym go sprawdził” powiedział Milanović o potencjalnej walce z Tomaszem Narkunem.