MMA PLMariusz PudzianowskiTaxi Złotówa prezentuje “taxi drivera”: To cios, którym pokonam Pudziana – tego podrabianego i tego prawdziwego

Taxi Złotówa prezentuje “taxi drivera”: To cios, którym pokonam Pudziana – tego podrabianego i tego prawdziwego

Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień to nowa gwiazda nie tylko MMA, ale i pro wrestlingu. Youtuber i taksówkarz, który na rozkładzie ma samą elitę freaków (Najmana, Bonusa BGC i Lwa Kaźmierczuka) zaprezentował cios, który nazwał “taxi driverem” i którym ma pokonać nawet… Mariusza Pudzianowskiego.

Taxi Złotówa

Taxi Złotówa wystąpił na pierwszej premierowej gali Prime Time Wrestling, gdzie dał szoł, upokarzając najpierw przeciwnika, potem robiąc motywacyjną mowę, a na końcu wyzywając byłego mistrza KSW – Artura “Kornika” Sowińskiego:

Taxi Złotówa prezentuje “taxi drivera”: To cios, którym pokonam Pudziana – tego podrabianego i tego prawdziwego

Jednak to nie wszystko. Taxi Złotówa nazwał swój cios kończący “taxi driverem”, a na instagramie zaznaczył, że tym ciosem byłby w stanie pokonać nawet i prawdziwego Mariusza Pudzianowskiego:

“TAXI DRIVER” – mój wrestlingowy finiszer 🚖🔥💪
Cios kończący, którym pokonam każdego! Pudziana podrabianego i tego prawdziwego 🥊”

Zobacz także:

Pasha mógł zawalczyć już na najbliższej gali FAME MMA 12? Jest komentarz! [WIDEO]

Z każdym tygodniem coraz bliżej wydaje się debiut Jarosława „Pashy” Jarząbkowskiego w mieszanych sztukach walki. Dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że miał zawalczyć na najbliższej gali FAME MMA 12!

ONE Championship: First Strike. Co za kopnięcie! Superbon mistrzem po piekielnym nokaucie na Petrosyanie [WIDEO]

W Singapurze odbyła się gala ONE Championship: First Strike. Tym razem azjatycki gigant zorganizował wydarzenie oparte na walkach kickbokserskich. Poznaliśmy też pierwszego mistrza kategorii piórkowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis