MMA PLDon KasjoTaxi Złotówa o Don Kasjo: Wypominanie mi tego przez osobę, która swoją gażę prz*pierdala w kasynie…

Taxi Złotówa o Don Kasjo: Wypominanie mi tego przez osobę, która swoją gażę prz*pierdala w kasynie…

Szymon Wrzesień trzynastego lutego zmierzy się z Marcinem Najmanem. Będzie to walka wieczoru pierwszej edycji MMA VIP. ”Taxi Złotówa” w rozmowie z naszym portalem odpowiedział na krytykę ”Don Kasjo”.

Wrzesień w FAME MMA stoczył jeden pojedynek. Przy starciu z ”Bonusem BGC” mówiło się o jego wielkiej transformacji. Mowa o zrzuceniu kilogramów. Szymon nie ukrywał, że już samo wyjście z taxówki sprawiało mu problemy. Pojawiła się przy tym depresja. Wrzesień mimo wszystko wziął się za siebie i wygrał coś ważnego – lepsze życie!

Wracając do starcia w freakowej organizacji. Doszło do niego w marcu 2019 roku na gali FAME MMA 3. ”Taxi Złotówa” już w pierwszej odsłonie pokonał Piotra ”Bonusa BGC” Witczaka.

Wrzesień: Ja już wspominałem, dlaczego chcę walczyć z Najmanem!

Kasjusz Życiński mocno skrytykował ”Taxi Złotówę”, który zdecydował się wziąć pojedynek z Marcinem Najmanem.

Mi się wydaje, że tam się już tak popaliło wszystko w tej głowie – że on nie wiem, w którą stronę za co się złapać. Pi*rdoli o wszystkich. O tych walkach, dajcie spokój. Mi się wydaje.. nikt nie pójdzie, a w ogóle gość, który z nim zawalczy musi mieć nierówno pod sufitem. No to mówię Taxi Złotówa taki sam przygłup jak Najman. Co Ci tu powiem w temacie. Po to, że teraz ku*wa jest trochę głośniej o tym ”El Toście”? Po to się podpina żeby mieć komentarze? No to totalny d*bil by z nim zawalczył! Niech se robią galę, ale kto to k*rwa wykupi? On teraz ewidentnie oszukał wszystkich. Każdy zapłacił, został pobity rekord PPV i to znacząco…           

Szymon Wrzesień w rozmowie z naszym portalem skomentował te słowa.

Słyszałem o tym. Wypomina mi te typowe kwestie, że ktoś taki jak Najman nie zasługuje na to, każdy kto weźmie z nim walkę to jest parówa i tak dalej. Ja już wspomniałem, dlaczego chce walczyć z Marcinem Najmanem. Chcę, aby pieniądze z tej walki poszły na szczytny cel i naprawdę wypominanie mi tego przez osobę, która swoją gażę za walki prz*pierdoliła w kasynie to jest naprawdę nie na miejscu. 

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Najman o swojej pożegnalnej walce! Czy będzie to naprawdę ostatnia?

Marcin Najman gwarantuje, że to jest jego ostatnia walka. Częstochowianin podkreśla, że nie jest łatwo zejść z oktagonu i zakończyć

Oleksiejczuk wraca! Widzieliście szczegóły?

Michał Oleksiejczuk wraca do UFC. Poznaliśmy szczegóły, sami zobaczcie