MMA PLMarcin NajmanTaxi Złotówa ledwo zdążył na ważenie! Spędził 48 godzin na dołku: Miałem czarne myśli! [WIDEO]

Taxi Złotówa ledwo zdążył na ważenie! Spędził 48 godzin na dołku: Miałem czarne myśli! [WIDEO]

Było duże zamieszanie! Szymon Wrzesień na szczęście dotarł na ceremonię ważenia przed pierwszą edycją MMA VIP. ”Taxi Złotówa” w walce wieczoru zmierzy się z Marcinem Najmanem.

32-latek swój debiut odnotował pod koniec marca 2019 roku na FAME MMA 3 w Łodzi. Szymon już w pierwszej odsłonie pokonał popularnego Piotra ”Bonusa BGC” Witczaka. Co równie ważne to metamorfoza jaką widzieliśmy w wykonaniu taksówkarza. Już przy pojedynku z Bonusem widzieliśmy duży spadek, a w obecnej chwili Szymon zrzucił 60-kilogramów!

Szymon Wrzesień wziął na poważnie przygodę z mieszanymi sztukami walki. Jego celem było spróbowanie w pro sportowej walce. Wrzesień dopiął swego i wystąpił we wrześniu poprzedniego roku na gali FSC 3 w Lęborku. W tym starciu nie brakowało emocji, a co ważne Szymon miał swoje momenty. Ostatecznie musiał uznać wyższość Kamila Kałduńskiego.

Taxi Złotówa spędził 48 godzin na dołku!

Było spore zamieszanie. Jak się okazuje pożegnalna walka Marcina Najmana była zagrożona. ”Taxi Złotówa” spędził 48 godzin na dołku. Co się stało? Zapytaliśmy o tą sytuację Szymona po ceremonii ważenia.

Mnie także ta informacja zaskoczyła. Bardzo nieprzyjemne doświadczenie, nie polecam nikomu, ale dlaczego może zachowam dla siebie. Wtajemniczeni wiedzą, dobra lekcja i jeszcze raz dziękuje funkcjonariuszom, że wypuścili mnie na czas, bo wiem że również tam mam swoich kibiców (..) Dobra, słuchaj polecam wszystkim odbierać listy polecone. Ja nie dopilnowałem tego, musiałem wstawić się na przesłuchanie. Polecone przychodziły na mój stary adres i byłem osobą poszukiwaną przez to, że się nie wstawiłem w terminie. A ja nawet o tym nie wiedziałem. Taka głupia sytuacja. ”Taxi Złotówę” łatwo znaleźć wystarczy śledzić na instagramie, a stało się to przed samą walką. Miałem dużego stresa.    

Cała rozmowa poniżej:

MMA-VIP

Data: 13 lutego 2021 roku

Transmisja: start o 19:30 (sobota)

KUP DOSTĘP DO PPV ZA 19,95 ZŁ

Marcin Najman vs. Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień
Marcin Rekowski vs. Patryk Kowoll
Edward Mazur vs. Dominik Tyman
Przemysław Opalach vs. Konrad Cyranowski
Adrian Cios vs. Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki
Mateusz Kisiel vs. Sebastian Tronina
Krystian Rosa vs. Adrian Sulikowski

Zobacz także:

Szef FAME MMA odpowiada na zarzuty Lil Masti! Po której stronie jesteście?

Krzysztof Rozpara skomentował ostatnie słowa Anieli Bogusz. Właściciele FAME MMA podczas konferencji prasowej poinformowali, że ”Lil Masti” zostaje pozbawiona pasa.

FAME MMA 9: Walka o pas zagrożona? Kubańczyk ma potworną kontuzję!

Szóstego marca odbędzie się FAME MMA 9, na której ma dojść do walki o pas. Jakub Flas za pomocą mediów społecznościowych poinformował o swojej potwornej kontuzji. W tej sytuacji pojedynek jest zagrożony?