MMA PLMarcin WrzosekTaxi Złotówa chce walczyć z ”Kornikiem” i Wrzoskiem: Ostatnio wyje*ali go z KSW!

Taxi Złotówa chce walczyć z ”Kornikiem” i Wrzoskiem: Ostatnio wyje*ali go z KSW!

Szymon Wrzesień jest pewny siebie! Tuż po pojedynku wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Taxi Złotówa” wskazał… dwóch byłych mistrzów KSW. Wrzesień nie pierwszy raz wspomina o takich starciach.

Taxi

Wrzesień wystąpił w walce wieczoru Silesian MMA 5 w Mysłowicach. ”Taxi Złotówa” przed czasem odprawił Grzegorza Smolińskiego, który nie wyszedł do drugiej rundy. Smoliński już w połowie rundy ciężko oddychał i skończenie wydawało się tylko kwestią czasu.

Taxi Złotówa chce walczyć z byłymi mistrzami KSW!

Szymon Wrzesień w wywiadzie po walce wyznał, że w kolejnych starciach chciałby stanąć przed dużym wyzwaniem. Mowa o byłych mistrzach KSW – Arturze Sowińskim i Marcinie Wrzosku.

W pewnym momencie w klatce pojawił się Dariusz Sierhej. ”Hejter Akopa Szostaka” oficjalnie rzucił wyzwanie w kierunku Września. Do walki miałoby dojść na kolejnej edycji Silesian MMA.

Zobacz także:

Łukasz Lupa ostro o FAME MMA: Nie szanują zawodników i szufladkują wszystkich! Co wy na to?

Łukasz Lupa wraca do klatki już dziewiętnastego lutego. Będzie to walka na gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie, gdzie czeka go ciekawe wyzwanie. Lupa zmierzy się z Pawłem Tyburskim.

Trener personalny domaga się sparingu po dwóch latach! Tyburski odpowiada: dostaniesz liścia! Zaskoczeni?

Śmieszna sytuacja miała miejsce podczas wczorajszego programu PRIME SHOW ZADYMA. Doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Pawłem Tyburskim, a Łukaszem Lupą – ich starcie odbędzie się dziewiętnastego lutego w Atlas Arenie. W pewnym momencie do studia dodzwonił się trener personalny, który domagał się sparingu z ”Tyborim”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis