MMA PLBez kategoriiTatsuya Kawajiri vs. Ross Ebanez na DREAM 7

Tatsuya Kawajiri vs. Ross Ebanez na DREAM 7

kawajiri

Kończy się powoli zapełnianie karty na DREAM 7, gali będącej początkiem GP wagi piórkowej. Ostatnio dodaną walką jest pojedynek niezwykle efektownego zawodnika, byłego mistrza Shooto, Tatsuya Kawajiri (22-5-2) z byłym zawodnikiem Elite XC i Rumble on the Rock, Rossem Ebanezem (19-6).

Obu zawodników łączy porażka z Eddiem Alvarezem. Dla Kawajiriego była to ostatnia walka w jego rekordzie, natomiast Ebanez przegrał z Amerykaninem w styczniu 2008 na Elite Challenger Series.

Kawajiri w swojej karierze walczył tylko w czterech organizacjach ale za to jakich. Były to Shooto, Pride, Yarennoka i ostatnio DREAM. Pokonał takie sławy jak Yves Edwards, Joachim Hansen (przez dyskwalifikacje), Charles Bennet, Luiz Azerebo, Kurtal “Black Mamba” Gill i Vitor Ribeiro. Przegrywał też tylko z najlepszymi: Gomi, Alvarez, Melendez, pierwszą walkę z Ribeiro i na samym początku kariery z Takumi Nakayą.

Japończyk wydaje się być zdecydowanym faworytem w pojedynku z Ebanezem, którego największy wyzwaniami były walki pod banderą Elite XC z Eddiem Alvarezem i Mike’em Pyle’em – obie przegrane.