MMA PLUFCTatiana Suarez wraca! Typowana na przyszłą mistrzynię zawodniczka wystąpi na gali UFC 266

Tatiana Suarez wraca! Typowana na przyszłą mistrzynię zawodniczka wystąpi na gali UFC 266

Po długiej przerwie spowodowanej licznymi kontuzjami, Tatiana Suarez wraca do startów! Właśnie ogłoszono walkę tej typowanej na mistrzynię niepokonanej zawodniczki.

Suarez jest niepokonana w zawodowej karierze. Jej aktualny rekord to osiem zwycięstw i zero porażek. W oktagonie UFC wygrała ona już pięć walk.

Tatiana Suarez to zwyciężczyni 23. sezonu The Ultimate Fighter. Swoją ostatnią walkę stoczyła w… czerwcu 2019 roku, kiedy to na UFC 238 pokonała Ninę Nunes. Od tamtego czasu Suarez zmagała się z licznymi kontuzjami, wśród których przeważała kontuzja szyi.

Tatiana Suarez wraca! Typowana na przyszłą mistrzynię zawodniczka wystąpi na gali UFC 266

Na szczęście Suarez kłopoty zdrowotne ma już najprawdopodobniej za sobą i właśnie ogłoszono jej kolejną walkę.

Amerykańska zapaśniczka – zgodnie z informacjami przekazanymi przez dziennikarza ESPN Ariela Helwaniego – wystąpi już 25 września na gali UFC 266.

Jej przeciwniczką będzie Roxanne Modafferi, która w swojej ostatniej walce przegrała z Civiane Araujo w styczniu tego roku.

Zobacz także:

Akop Szostak o walce z Kołeckim na KSW 62: Będzie piekłem, przez które chce przejść…

No i stało się! Akop Szostak (4-3) wystąpi w walce wieczoru KSW 62, a zmierzy się z Szymonem Kołeckim (9-1). Mamy pierwsze słowa podopiecznego Roberta Jocza po oficjalnie ogłoszonym starciu.

Łukasz Jurkowski komentuje zestawienie Szostak-Kołecki: Nie masz nic do stracenia ziomek!

Największa organizacja w naszym kraju zaskoczyła! Mowa o walce wieczoru KSW 62, które odbędzie się już siedemnastego lipca. Akop Szostak (4-3) zmierzy się z Szymonem Kołeckim (9-1). Ogłoszone starcie skomentował Łukasz Jurkowski (17-12), który jest niedoszłym rywalem medalisty olimpijskiego.

Tomasz Jakubiec rywalem Marcina Krakowiaka na KSW 62!

Bohaterowie tej walki albo kończą swoje starcia w efektowny sposób, albo zapewniają widzom wielkie emocje przez całą długość trwania pojedynku. Na KSW 62 w klatce rękawice skrzyżują Marcin Krakowiak (10-3, 4 KO, 6 Sub) oraz Tomasz Jakubiec (10-3, 4 KO, 1 Sub). Starcie, które odbędzie się 17 lipca, zakontraktowano w limicie kategorii średniej.