MMA PLMurańskiTarzan ostro o Murańskim: Zaraz wyjaśnię go bez kamer! Napisał brzydko do mojej królowej! [WIDEO]

Tarzan ostro o Murańskim: Zaraz wyjaśnię go bez kamer! Napisał brzydko do mojej królowej! [WIDEO]

Tu jest mocniejsze spięcie! Mateusz Leśniak pojawił się na ostatniej gali Krwawy Sport 5. Nie jest to przypadkowe, bo ”Tarzan” już niebawem spróbuje swoich sił na gołe pięści. Leśniak w rozmowie z naszym portalem w mocnych słowach wypowiedział się o Mateuszu Murańskim.

Murański

Jest to dość zaskakująca sytuacja, bo wydawało się, że obaj się polubili po gali Elite Fighters 1. Przypomnijmy Murański stoczył wtedy dwie walki jednego wieczoru. Najpierw pokonał na punkty ”Warszawskiego Dresika”, a następnie znokautował Marcina ”Mielonidasa” Makowskiego. Leśniak zaś pokonał Filipa Ćwieka.

”Tarzan” znany głównie jest z programu ”Królowie Życia”, który cieszy się dużym zainteresowaniem na kanale TTV. Leśniak w programie przedstawiany jest jako partner Anny Renusz. Mateusz jest właścicielem “Tarzan Garage” zajmującą się choćby renowacją motocykli. Leśniak na instagramie ma obecnie 64,8 tysięcy obserwujących.

Tarzan o Murańskim: Dla mnie kwestia honorowa!

Mateusz Leśniak w rozmowie z naszym portalem w mocnych słowach wypowiedział się o Mateuszu Murańskim. 

Niech mnie nie wku**ia, bo go zaraz skasuje bez kamer. Geneza konfliktu jest… może później się dowiesz. Po prostu trochę przesadza, w niektórych kwestiach. Mieliśmy sprawę do wyjaśnienia między sobą, rozwiązał ją źle, mnie zablokował, nie chciał się dogadać. Nie chciał wyjaśnić, posłuchał jakiś ludzi, nie wiem o co mu chodziło, bo zaczął mnie wyzywać, obrażać na instagramie. Jednego mu nie wybaczę, bo napisał do mojej ukochanej królowej, wiesz jak królowa się wk**wi to jest pozamiatane. Nagrał do niej brzydką wiadomość i tego mu nie odpuszczę. Dzisiaj nawet nie jest w stanie ze mną porozmawiać, ale w takim stanie nie będę z nim rozmawiać. Ja mogę się z nim bić nawet za darmo, to już jest dla mnie kwestia honorowa. Czas gra na jego niekorzyść, każdy dzień.

Cały wywiad poniżej:

Zobacz także:

Viaplay przeprasza widzów za problemy w transmisji podczas walki wieczoru KSW 66! Widzieliście?

Takich komentarzy wczoraj pojawiło się naprawdę mnóstwo. W walce wieczoru KSW 66 pojawiły się problemy z transmisją. Wydaje się, że mało kto zobaczył werdykt w starciu Mariana Ziółkowskiego (24-8-1) z Borysem Mańkowskim (22-9-1). W tej sprawie głos zabrał zespół Viaplay.

Prime Show MMA: Sobota rywalem Puszbarbera! PPV w sprzedaży! Zaskoczeni?

Sobota stoczy krwawy bój z Puszbarberem na gali PRIME: Zadyma! Pochodzący z Szczecina raper wyzwał na pojedynek “Pusza” w mediach społecznościowych. Ten długo się nie zastanawiał i zaakceptował wyzwanie. Obaj zmierzą się w formule bokserskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis