MMA PLJan BłachowiczTańczący Jan Błachowicz w Las Vegas! Tak wypoczywa “Cieszyński Książę”!

Tańczący Jan Błachowicz w Las Vegas! Tak wypoczywa “Cieszyński Książę”!

Jan Błachowicz przebywa obecnie na wakacjach i ładuje baterie przed kolejnym pojedynkiem w UFC. Zobacz, jak wypoczywa nasz były mistrz, który czuje dobrą energię w Las Vegas. Polak opublikował w mediach społecznościowych film, gdzie tańczy do muzyki Michaela Jacksona.

Jan Błachowicz jak Michael Jackson! Tak wypoczywa
Foto: Jan Błachowicz/Instagram

Błachowicz jest w USA od około tygodnia. Pojawił się także na ubiegłej gali UFC 276, gdzie w walce wieczoru wystąpił jego były rywal Israel Adesanya oraz Jared Cannonier. “Cieszyński Książę” stanął nawet do face to face z czempionem wagi półśredniej UFC Kamaru Usmanem.
Zobacz: Niespodziewany face to face Jana Błachowicza na zapleczu podczas UFC 276 [WIDEO]

Tańczący Jan Błachowicz na wakacjach!

Teraz nasz były mistrz UFC wypoczywa na basenie z napojem w ręku. Widać, że ma w sobie dobrą energię, co potwierdza zamieszczony na Instagramie filmik, na którym tańczy do muzyki Michaela Jacksona:

Vegas mnie dopadło! Szczęśliwy powrót do domu z taką energią!

Nagranie doczekało się także komentarza szwagra “Cieszyńskiego Księcia”, Łukasza “Jurasa” Jurkowskiego, który napisał:

Hahahahaha, tańczący Janek! Mamy to!

Na razie nie wiadomo, kiedy do klatki wróci Jan Błachowicz. Polak chce walki z obecnym mistrzem swojej kategorii wagowej Jirm Prohazką. Z pewnością byłby to pojedynek, który porwałby Europę, a w szczególności Polskę oraz Republikę Czech.

Jednak do zawodnika z Brna ustawia się wielu oponentów. Chce z nim walczyć także rywal, który dopiero co uległ Czechowi przez własny błąd. Mowa tu o Gloverze Teixeirze.

Jan Błachowicz cały czas nie zamyka się także na starcie z Jonem Jonesem. “Książę” zapowiada nokaut w pierwszej rundzie na Amerykaninie.

Ja zawsze jestem otwarty na ten pojedynek, ale on chyba nie. Ale znokautowałbym go. Bardzo szybko – pierwsza runda!

– powiedział w niedawnej sesji w Singapurze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis