MMA PLBez kategoriiTańcula żartuje z Szalonego Reportera: Chętnie zobaczyłbym, jak dostaje w pi*zde, bo nieraz mnie wku*wił!

Tańcula żartuje z Szalonego Reportera: Chętnie zobaczyłbym, jak dostaje w pi*zde, bo nieraz mnie wku*wił!

Arkadiusz Tańcula udzielił nam wywiadu, w którym poruszone zostało wiele kwestii. Jedną z nich była możliwa walka “Szalonego Reportera” na gali freakowej. “Aroy” zdradził, że jego dobry znajomy zaczął już treningi w klubie Grappling Kraków.

Tańcula żartuje z Szalonego Reportera: Chętnie zobaczyłbym, jak dostaje w pi*zde, bo nieraz mnie wku*wił!
Foto: MMA.pl

Tańcula na gali FAME MMA 15 zmierzy się z Mateuszem. Niezależnie od wyniku pojedynku ma następnie wyjść do rzymskiej klatki z Jackiem Murańskim, gdzie dozwolone także będą uderzenia łokciami.

“Aroy” ujawnił też, że organizacja FAME postawiła mu ultimatum, bowiem w jego poprzednich kontraktach istniały zapisy o rewanżach. Miał do wyboru walki na osobnych galach, ale z uwagi, że chce mieć za sobą konflikt z “Muranami” postanowił bić się z nimi na jednej gali.

Wiemy również, iż Tańcula niezależnie, czy przegra, czy wygra oba starcia, ma zapewnioną walkę o pas FAME MMA w kategorii 84 kg.

Tańcula zażartował z “Szalonego Reportera”

Arkadiusza widzimy m.in. na kanale “Szalony Tańcula”, gdzie z “Szalonym Reporterem” komentują bieżące sprawy, dziejące się w polskim showbiznesie freakowym. Tomasz Matysiak pojawia się coraz częściej w świecie MMA, gościł m.in. w studio konferencji PRIME SHOW MMA.

Tańcula powiedział nam, że do “Reportera” spływają pierwsze propozycje walk, więc ten zaczął już trenować. Arek żartobliwie uznał, że chce, aby Tomek dostał “wpie*dol”, ponieważ nieraz go zdenerwował jako kolega.

Przygotowuje się. Skoro pojawiają się propozycje, to głupi byłby, gdyby nic nie trenował. Trenuje w Grappling Kraków.

Nie da się ukryć, że Tomasz Matysiak ma na pieńku m.in. z Denisem Załęckim.

Ich losy się połączyły. Gdziekolwiek nie pojawi się Tomek, to dzieciaki krzyczą “idzie Denis!”. Raczej się nie zmierzą w klatce. Z kolegą Denisa? Nie. “Szalony Reporter” to jest emeryt, ma 45 lat, więc prędzej z ojcem Denisa. Ale też wpier*oliłby mu jak psu. Znaczy się, ja chętnie bym zobaczył, bo Tomek nieraz mnie wk*rwił. Jesteśmy kolegami i nieraz są spiny. Chętnie bym zobaczył jak dostaje w pi*de. Ale nie no… może nie (śmiech).

Cały wywiad z Arkiem Tańculą można zobaczyć na naszym kanale YouTube:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis