MMA PLEFM SHOWNorman ParkeTańcula zapewnia: Jak dla mnie nie ma gościa, którego Szeliga nie jest w stanie znokautować!

Tańcula zapewnia: Jak dla mnie nie ma gościa, którego Szeliga nie jest w stanie znokautować!

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został zapytany o nadchodzący pojedynek Piotra Szeligi z doświadczonym Normanem Parke. ”Aroy” jest przekonany, że jeśli ”Szeli” trafi w punkt, to znokautuje byłego zawodnika UFC.

Szeliga

Spina pomiędzy Piotrem Szeligą, a Normanem Parke powstała parę dni przed galą FAME MMA 13 w Gliwicach. ”Szeli” po efektownym zwycięstwie z Gabrielem ”Arabem” Al-Sulwim zapewniał, że w następnym pojedynku chciałby się zmierzyć z Popkiem bądź ”Storminem” na gołe pięści w rzymskiej klatce.

Freakowa organizacja szybko podchwyciła temat. Czternastego maja na FAME MMA 14 w Krakowie zobaczymy starcie Szeliga-Parke. Pojedynek odbędzie się w rzymskiej klatce. Pierwsza runda boks (małe rękawice), a w drugiej i trzeciej odsłonie zasady MMA. Nie ma co ukrywać, że Szeliga stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie.

Tańcula ostatni pojedynek stoczył na FAME MMA 12, gdzie doszło do wyczekiwanego starcia z Jackiem Murańskim. ”Muran” po kolejnym faulu został zdyskwalifikowany. Wcześniej Jacek przetrwał ciężkie chwile, bowiem porozbijany do samego końca próbował jakoś przeciwstawić się rywalowi. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do rewanżu.

Tańcula o walce Szeligi: Myślę, że jak Parke trafi, to go położy spać!

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został zapytany o nadchodzący pojedynek Piotra Szeligi z Normanem Parke.

Jak dowiedziałem się o tej akcji, że on się zgodził na pełną formułę MMA, to powiedziałem ”Piotrek jesteś pi**dolnięty”. Przecież to zawodnik, ja bym się nie bił z nim. Po co mi to? Wiadomo pieniądze, pieniędzmi, ale to jest kozak. Wiadomo pierwsza runda bokserska, to jedyne co do mnie przemawia, że dobrze – że wziął tą walkę. Bo raczej scenariusz będzie taki, że Piotrek go strzeli w boksie w tej 1 rundzie i go znokautuje. A jak nie, to będzie ciężko. Nie ma co mówić stary, to jest zawodnik UFC. Piotrek to mój przyjaciel, wierzę że rozpi**doli go w pierwszej rundzie, ale jak dojdzie do drugiej rundy to co my gadamy. Najbardziej rozpi**dala mnie jak ludzie w internecie gadają ”Ty go wyzywasz, to czemu nie bijesz się z nim w MMA?”. To ku**a wyjdź sobie, albo wyjdź sobie do Lewandowskiego 1 vs 1 w piłkę nożną, graj sobie. Czy wy ludzie jesteście normalni? Gość co trenuje dwa lata sporty walki… (..)             

Tańcula wypowiedział się również o pierwszej sytuacji, która spowodowała spinę pomiędzy Szeligą, a Parke.

Początek nie był śmieszny, to nie było fajne. Stary przecież kim jest Norman Parke, tym bardziej że jest zawodnikiem UFC, to nie powinien takich rzeczy robić, że podnosi buta i mówi ”liż mi go”. No stary to jest od razu gong za to i Piotrek by go pie**olną, gdyby nie to, że mieli walkę tego samego dnia. Dla mnie to było normalne zachowanie Piotrka. Nie ma co go krytykować (…) Też mi się wydawało, że Popek podłączył Normana. Jak dla mnie nie ma gościa, którego Szeliga nie jest w stanie znokautować. Jak trafi, pie**olnie z całej masy, on ma takie j**nięcie. To nie jest jakieś mega techniczne uderzenie, ale to jest takie pie**olnięcie, że odcina prąd każdemu. Myślę, że jak Normana Parke trafi to go położy spać.               

Zgadzacie się z opinią ”Aroya”?

Zobacz także:

To była próba morderstwa! Przerażające obrazki z mieszkania Ferarriego! [WIDEO] Widzieliście?

Amadeusz Roślik dziś na insta stories zapowiadał nagranie z mieszkania, gdzie doszło do próby morderstwa. Popularny ”Ferrari” na swoim kanale ”Władca Piekieł” opublikował relację siedem godzin po zdarzeniu. To jest naprawdę straszne…

Tyburski ostro do Alberto: Ty małpeczka, bo zaraz nam po drzewach zaczniesz skakać i bananów szukać! Co wy na to?

To nie koniec dymów na linii Tyburski-Alberto! Paweł Tyburski na insta stories ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o raperze. ”Tybori” zdradził, że napisał do Alberto wiadomość prywatną. Ponadto zapewnia, że jeżeli dojdzie do spotkania, to nie zamierza patrzeć czy raper ma zaplanowaną walkę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis