MMA PLArek TańculaTańcula zabiera głos po śmierci Murańskiego: Mówił, że nie daje sobie rady z hejtem!

Tańcula zabiera głos po śmierci Murańskiego: Mówił, że nie daje sobie rady z hejtem!

Arkaidusz Tańcula na insta stories zabrał głos po bardzo smutnej wiadomości. Nie żyje Mateusz Murański. 29-latek na zawsze zostanie jako jeden z najbardziej popularnych freak fighterów.

Murański

Tańcula dwukrotnie zmierzył się z Mateuszem i te pojedynki wygrał. Pierwszy zakończył się na punkty, a w drugim ”Aroy” poddał (duszenie zza pleców) Mateusza. Co ważne i co Arkadiusz zaznacza w tekście – doszło do pogodzenia i podania sobie ręki.

Tańcula jest zadowolony, że mimo wszystkich słów i sytuacji – po rewanżu doszło do ich pogodzenia i zakończenia konfliktu z Mateuszem.

Tańcula zabiera głos!

Arkadiusz Tańcula na insta stories zabrał głos po bardzo smutnej wiadomości, która pojawiła się wczoraj.

Odebrałem kilkadziesiąt połączeń. Moja skrzynka jest zawalona, cała czerwona. Nie będę w stanie chyba nawet tego odczytać. Słuchajcie jestem w szoku, nie wiem co mam nawet powiedzieć. Jeszcze parę dni temu pisałem z nim, wysłał ten swój film ”IO” żebym wyciął fragmenty, gdzie gra i to skleił. Napisał do mnie jeszcze ”Aro zrobiłbyś to, bo wiesz jak ja się na tym znam, a ja jestem lewy i zajmie mi to pół dnia, a Ty to zrobisz w 5 minut”. No i rzeczywiście zrobiłem to i mu wysłałem, pogadaliśmy chwilę. Zaprosiłem go do mojego nowego programu. Mieliśmy powspominać i po opowiadać jakieś rzeczy. No i teraz k***a taka informacja. To jest tak naprawdę kolejna ofiara hejtu w internecie po Ozdobie. On mi już po walce mówił, że nie daje rady sobie z hejtem. Depresja i uciekł, gdzieś w te używki. Słuchajcie nasze życiorysy zawsze będą połączone, byliśmy przez wiele lat przyjaciółmi. Potem cała Polska patrzyła na nasz konflikt i pomimo wszystkiego co się wydarzyło i powiedział, zrobił, to ja nigdy do końca nie miałem do niego żalu, bo wiedziałem, że jest zmanipulowany przez ojca, że on tak naprawdę nie chciał tego wszystkiego. Zresztą podczas ostatniego face to face ja widziałem tego starego Mateusza, mojego przyjaciela. Cieszę się, że pogodziliśmy się po walce. No i co, tyle. Spoczywaj w pokoju – powiedział Arkadiusz Tańcula na insta stories.

Zobacz także:

Khalidov o komentarzach w internecie po walce z Pudzianem: Nie kopcie człowieka, który przegrał! Co wy na to?

Na kanale ”Klatka po klatce” pojawiła się rozmowa z Mamedem Khalidovem. Były mistrz KSW w rozmowie z Arturem Mazurem ponownie został zapytany o komentarze, które pojawiały się po jego ostatniej walce z Mariuszem Pudzianowskim. Khalidov zapewnia, że najbardziej w tej sytuacji oberwało się Pudzianowskiemu.

Michał Turyński obronił pas WKN! Polak znokautował rywala latającym kolanem! [WIDEO] Widzieliście?

Mamy świetne informacje z Francji, a dokładnie z Nimes. Nasz reprezentant Michał Turyński obronił pas mistrzowski organizacji WKN. Polak ponownie pokonał zawodnika publiczności Fabrice Aurienga. Reprezentant Fighter Wrocław zakończył pojedynek efektownie przed czasem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis