MMA PLArek TańculaTańcula zabiera głos po ogłoszeniu: Chce mieć już święty spokój z tymi ludźmi!

Tańcula zabiera głos po ogłoszeniu: Chce mieć już święty spokój z tymi ludźmi!

Arkadiusz Tańcula na insta stories zabrał głos po ogłoszeniu szalonego pomysłu, który zobaczymy na najbliższej gali FAME MMA 15. ”Aroy” najpierw zmierzy się z Mateuszem Murańskim, a następnie niezależnie od wyniku w rzymskiej klatce stoczy rewanż z Jackiem Murańskim. Tańcula wyjaśnił, dlaczego przyjął taką propozycję.

Muranski
Foto: FAME MMA

Do pierwszego starcia z Jackiem Murańskim doszło na FAME MMA 12. Pojedynek wzbudzał ogromne zainteresowanie, bowiem jest tutaj największy konflikt w historii polskich freak fightów. Murański został wysłuchany i pojedynek odbył się w rzymskiej klatce.

Tańcula od początku ruszył na przeciwnika i po jednym z uderzeń rzucił na deski Murańskiego. Jacek szybko doszedł do siebie i przyjmował kolejne uderzenia – serca do walki nie można mu odmówić. ”Muran” próbował jeszcze zaskoczyć frontami, lecz to było zdecydowanie za mało. Po kolejnym faulu Murański przegrał przez dyskwalifikację.

Tańcula wyjaśnia!

Arkadiusz Tańcula na swoim insta stories wyjaśnił, dlaczego postanowił przyjąć walkę z Mateuszem i Jackiem Murańskim.

Dlaczego wziąłem tę walkę? Chce  mieć już święty spokój z tymi ludźmi, jeżeli miałbym dać rewanż jednemu, za pół roku drugiemu, to byłby kolejny rok z Murańskimi. Nie chciałem tego w ogóle, bardzo nie chciałem tej walki. To FAME bardzo naciskał. Dali mi bardzo dobre pieniądze, a oprócz tego dali mi zapis w kontrakcie, że kolejna walka po tej podwójnej to walka o pas mistrzowski do 84 kilogramów. Nie chodzi mi o siano, chodzi mi o laur!

Zobacz także:

Kolejny Polak zawalczy o milion dolarów! Rywalem niebezpieczny striker! Będziecie oglądać?

Kolejny Polak dołączył do wyścigu o milion dolarów. Marcin Wójcik (15-8) podpisał kontrakt z organizacją PFL i już w sierpniu stanie do walki z reprezentantem Lebanonu, Mohammadem Fakhreddine (15-4).

Niepublikowane wcześniej nagranie z szatni FAME 14! Parke i Murańscy w roli głównej! Widzieliście?

Na kanale Ebe Ebe na YouTube pojawił się filmik z FAME 14 z udziałem m.in. Jacka i Mateusza Murańskich oraz Normana Parke’a. Nagranie przedstawia moment, kiedy “Młody Muran” jest świeżo po zwycięstwie nad Alanem Kwiecińskim, a “Stormin” przygotowuje się do swojego starcia z Piotrem Szeligą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis