MMA PLFAME MMATańcula przerywa wywiad MMA.PL z Mateuszem Murańskim. Przed kamerą wyjaśniają sobie wszystko [WIDEO]

Tańcula przerywa wywiad MMA.PL z Mateuszem Murańskim. Przed kamerą wyjaśniają sobie wszystko [WIDEO]

To jeden z najciekawszych wywiadów przeprowadzonych po minionej gali FAME MMA 15, która wczoraj odbyła się w łódzkiej Atlas Arenie. Wywiad, w którym Arkadiusz Tańcula przerywa rozmowę portalu MMA.PL z Mateuszem Murańskim, a obaj zawodnicy przed kamerą wyjaśniają sobie niesnaski.

Tańcula przerywa wywiad MMA.PL z Mateuszem Murańskim

Przypominamy, że na gali FAME 15, Tańcula najpierw poddał Mateusza Murańskiego w walce na zasadach MMA, a potem zmiażdżył jego ojca – Jacka Murańskiego, ale to uczynił już w rzymskiej klatce i powodując ogromne obrażenia na twarzy seniora rodu Murańskich. Dość powiedzieć, że Jacek Murański skończył tamtą walkę z rozciętym łukiem brwiowym i złamaną kością jarzmową.

Tańcula przerywa wywiad MMA.PL z Mateuszem Murańskim

Po gali FAME 15, kiedy zawodnicy byli dostępny dla wybranych mediów, portal MMA.PL przeprowadzał wywiad z Mateuszem Murańskim, w którym tłumaczył on się z przegranej z Arkadiuszem Tańculą.

W pewnym momencie wywiad przerwał sam Tańcula i obaj zawodnicy przed kamerami opowiedzieli o swoim konflikcie i aktualnym statusie “znajomości”.

Co ciekawe, Tańcula inaczej podchodzi do Mateusza Murańskiego i inaczej do Jacka Murańskiego. Jak dokładnie?

Sprawdźcie sami:

Zobacz także:

MMA ATTACK 4: ”Matrix” rzucił wyzwanie Parke! Walka może się odbyć na szalonych zasadach! Widzieliście?

Powracająca federacja MMA Attack już 24 września na gali w Będzinie może przygotować kibicom kapitalny sportowy freak-fight z udziałem mistrza świata w kickboxingu Michała “Matrixa” Królika i Normana Parke – jednego z najsłynniejszych zadymiarzy w środowisku sportów walki. Trwają rozmowy na temat formuły, w jakiej mieliby się zmierzyć zawodnicy. Być może pojedynek odbędzie się na łączonych zasadach – najpierw dwie rundy w K-1 w małych rękawicach, potem trzecia w MMA.

PRIME SHOW MMA 3: Pająk zmierzy się z Rutkowskim! Nie będzie to walka w MMA! Kto zwycięży?

No to mamy spore zaskoczenie! Oficjalnie Piotr Pająk w debiucie w PRIME SHOW MMA zmierzy się z cenionym zawodnikiem KSW. Youtuber na zasadach bokserskich zmierzy się z Danielem Rutkowskim. Pojedynek odbędzie się pierwszego października w Radomiu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis