MMA PLArek TańculaTańcula prostuje plotki o Denisie Załęckim: Nie wychodził z policją, powiedział że z psami nie gada! 

Tańcula prostuje plotki o Denisie Załęckim: Nie wychodził z policją, powiedział że z psami nie gada! 

Arkadiusz Tańcula w ostatnim odcinku na kanale ”Szalony Tańcula” postanowił sprostować plotki na temat Denisa Załęckiego. ”Aroy” zapewnia, że jest w 100% pewny jak wyglądała cała sytuacja.

Tańcula

O ”Bad Boyu” w ostatnim czasie jest bardzo głośno. Już w poniedziałek dojdzie do jego wyczekiwanego starcia z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA.

Arkadiusz postanowił sprostować jedną z wypowiedzi na ich kanale. Mowa o tej, gdzie mówił ”Szalony Reporter”:

On wychodził w obstawie… mogę? Nie przechodzi mi przez usta czekaj. W obstawie policji Denis wychodził, bo tam stali kibice Lechii. Powiedziałem to uhh muszę się napić. To podobno można, to podobno jest prawilne, bo prawilnie wychodził. Bo jak oni mają białe kaski to można, i w ogóle była sobota. W soboty można, w niedzielę rano nie, a po 17 we wtorek już nie.  

Tańcula: Wychodził przy ochronie i z kolegami!

Arkadiusz Tańcula w ostatnim programie postanowił zdementować plotki.

Jestem w 100 procentach pewien, jak to wyglądało. Miałem tam dobry kontakt, który to widział naocznie. Policja chciała go wyprowadzić, przyszła policja, chciała z nim rozmawiać. On charakternie powiedział, że z psami nie gada. Naciupał im i absolutnie nic takiego nie miało miejsca. Wychodził przy ochronie i z kolegami. Gdzieś tam wychodzili tylnym wejściem. Nie było tam nigdzie policji. Policji po prostu naciupał, powiedział, że z psami nie gada. To jest na bank, gość był przy całej sytuacji.

Cały odcinek poniżej:

Zobacz także:

Szpilka wygrał drugą walkę z Radchenko! Był lepszy w… szachach! Widzieliście?

Do przerwy 1:0 dla pięściarza z Wieliczki, mogliby powiedzieć komentatorzy piłkarscy. Artur Szpilka pokazał, że szachy nie są mu obce i pokonał na czas Siergieja Radczenkę.

Tańcula o wyniku PPV gali High League 3: To nie jest duży wynik przy gażach jakie płacą! Co wy na to?

Na kanale ”Szalony Tańcula” pojawił się nowy odcinek. Arkadiusz Tańcula i ”Szalony Reporter” ponownie wypowiedzieli się o High League 3. Zawodnik FAME MMA wspomniał o wynikach PPV przy gali w Ergo Arenie. ”Aroy” podkreślił, że są to plotki!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis