MMA PLArek TańculaTańcula o walce 2 vs 2: Ja mógłbym sam się bić z dwoma Murańskimi, nie potrzeba mi Piotrka!

Tańcula o walce 2 vs 2: Ja mógłbym sam się bić z dwoma Murańskimi, nie potrzeba mi Piotrka!

Pewności siebie nie można mu odmówić! Arkadiusz Tańcula w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został zapytany o potencjalną walkę 2 vs 2 (Tańcula i Piotr Szeliga vs Mateusz oraz Jacek Murański).  ”Aroy” zapewnia, że sam dałby radę w starciu z dwoma Murańskimi.

Tańcula

Mateusz Murański najbliższy pojedynek stoczy na FAME MMA 14 w Krakowie. Będzie to starcie w formule MMA z Alanem Kwiecińskim. Tu jest do wyjaśnienia mocniejsza spina, więc możemy spodziewać się tak zwanych dymów. Niewykluczone, że któryś z Murańskich w niedalekiej przyszłości zmierzy się z wspomnianym Arkadiuszem Tańculą.

Do rewanżu Mateusza z Tańculą miało dojść w poprzednim roku, lecz ”Muran” doznał kontuzji. Tym samym na FAME MMA 12 zobaczyliśmy szalone starcie w rzymskiej klatce z Jackiem Murańskim. Arkadiusz wygrał przez dyskwalifikację. Starszy Murański pokazał charakter, lecz nie był w stanie tego wieczoru niczym więcej zaskoczyć Tańcule. Jak byłoby w rewanżu?

To trzeba brać pod uwagę choćby… po ostatnim wpisie Jacka Murańskiego.

Ooooo. Pękła bańka na ebe ebe. Więc równeż gdy ” pęknie raka tańculi bańka” będzie już jasne co kryje się pod hasłem ” RÓŻOWA LANDRYNKA ” . Ps 1 . Ten głupeczek tańcula podczas wywiadu dla Hubert Mściwujewski całkiem serio pytał o to czy gdyby ” zabił Murańskiego w klatce” to czy grozi mu jakąś odpowiedzialność. Głupeczku ty całkowicie mylne wnioski wyciągnąłeś z pierwszej sytuacji czyli gdy wyszedłem do walki z tobą z jedną tylko sprawną kończyną. Raz nie zawsze chyba, że mi dopłacą za oskalpowanie ciebie ze związanymi rękoma. Ps 2 . Widziałem twoje” popisy ” podczas sparingu z Krystianem Rosą (no i te nieudolne próby naśladowania moich frontów…🤣😂😂🤣cudo ). Ogólnie szału nie ma. Ja już wiem jak skończy się nasz rewanż. Ty pewnie jeszcze wypierasz… ale to dobrze bo najlepsze w życiu są niespodzianki raku tanculo

Ooooo. Pękła bańka na ebe ebe. Więc równeż gdy " pęknie raka tańculi bańka" będzie już jasne co kryje się pod hasłem…

Posted by Jacek Murański on Thursday, April 14, 2022

Tańcula o walce 2 vs 2: Z Piotrkiem to nie byłaby walka tylko morderstwo!

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został zapytany o walkę dwóch na dwóch. ”Aory” jest przekonany jakby to wyglądało!

Może ciekawa walka, ale bardzo szybka. Ja… żeby nie było, bo zaraz powiedzą Tańculi odj*ało jest arogancki i pewny siebie. Ja mógłbym sam się bić z dwoma Murańskimi, nie potrzeba mi Piotrka. Z Piotrkiem to nie byłaby walka tylko morderstwo – można byłoby to tak nazwać. Byśmy ich po prostu zabili na takiej walce. Chyba w ogóle tak jest, że jak kogoś zabijesz na walce to nie ma wtedy problemu? Bo Ty podpisujesz, możesz na walce kogoś legalnie zabić.        

Chcielibyście zobaczyć takie zestawienie?

Zobacz także:

Michał Materla walczył już w wadze ciężkiej! Zobaczcie, jak to wyglądało! Widzieliście?

Kilka dni temu federacja KSW postanowiła ogłosić jedno z największych starć w historii starego kontynentu. Na KSW 70 w Łodzi dojdzie do pojedynku legend. Będący na fali czterech zwycięstw z rzędu, Mariusz Pudzianowski sprawdzi swoje umiejętności na tle byłego mistrza wagi średniej, Michała Materli (31-8). Walka odbędzie się w limicie kategorii ciężkiej! Co ciekawe, “Cipek” nie po raz pierwszy stoczy swój pojedynek z rywalem z królewskiej dywizji wagowej!

Kto próbował zabić Ferrariego? Jest wyjaśnienie zagadki!

Wreszcie możemy jasno dowiedzieć się kto próbował zabić gwiazdę FAME MMA – Amadeusza “Ferrariego” Roślika. Sprawa tego youtubera i influencera uprawiającego sporty walki była głośnym tematem mediów donoszących o freak fightach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis