MMA PLArek TańculaTańcula o rywalu Jacka Murańskiego: Tak lubi się przebierać, to niech przebierze się za k**wę!

Tańcula o rywalu Jacka Murańskiego: Tak lubi się przebierać, to niech przebierze się za k**wę!

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z MMA Bądź na bieżąco wypowiedział się o najbliższym przeciwniku Jacka Murańskiego. Padły mocne słowa. ”Aroy” jest zły na freak fightera, który przyjął walkę z Jackiem.

Murański

”Muran” podczas FAME MMA 15 stoczył swój drugi pojedynek w rzymskiej klatce. Był to wyczekiwany rewanż z Arkadiuszem Tańculą. ”Aroy” wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów po pełnych 5-rundach. Murański ponownie pokazał, że ma charakter i twardą szczękę, ale jego ciosy na Tańculi nie robiły większego wrażenia.

Mocna wypowiedź Tańculi!

Arkadiusz Tańcula już na kanale ”Szalony Tańcula” wyjawił, że najbliższym przeciwnikiem Jacka Murańskiego będzie Robert Pasut. Tańcula wczoraj w mocnych słowach wypowiedział się o youtuberze.

Jestem w**rwiony na Pasuta, że wziął tę walkę i ja mu pocisnę nawet. Ja tego nie wiem od organizatorów, mam przecieki. Ktoś zaraz powie, że hipokryzja, ale ja ich stworzyłem, to ja ich przywiozłem ich do FAME. Chciałem to zakończyć. Nikt nie chciał się z nim bić (..) Jak Pasut tak lubi się przebierać, to niech przebierze się za k**wę, bo tak się zachował, jak sprzedajna k**wa. Wszyscy odmówili, a on to wziął. Wydaje mi się, że nie dostał 200 tysięcy i się ucieszył, bo wiesz, nikt nie chce się z nim bić. Mam nadzieję, że internet to zbojkotuje i mu się odbije czkawką.

Zobacz także:

MMA ATTACK 4: Blezień pokazał twarz po wczorajszej wojnie! Tylko dla ludzi o mocnych nerwach! Widzieliście?

To było kapitalne otwarcie gali MMA ATTACK 4 w Będzinie. Krystian Blezień z Mateuszem Makarowskim zapewnili kibicom wiele emocji. Był to 3-rundowy bój! Blezień w mediach społecznościowych pokazał jak obecnie wygląda. Jest to zdjęcie tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Mocna wymiana zdań Pasternaka z Zadorą: Zrobię Cię szybciej niż Vaso Murana! Co wy na to?

W mediach społecznościowych doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy Michałem Pasternakiem, a Dominikiem Zadorą. Czy w niedalekiej przyszłości dojdzie do ich starcia? Tego nie można wykluczyć. Doświadczony kick-boxer proponuje starcie w formule bokserskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis