MMA PLFAME MMATańcula: Mam nadzieje, że przygotuje się tak jak do wyjścia na imprezę. Tyburski odpowiada! [WIDEO]

Tańcula: Mam nadzieje, że przygotuje się tak jak do wyjścia na imprezę. Tyburski odpowiada! [WIDEO]

Piotr Tyburski wraca do organizacji FAME MMA! Nastąpi to już na najbliższej siódmej edycji, która odbędzie się piątego września. Wyzwanie nie będzie małe, bo zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą (2-0), który zaskoczył w swoim ostatnim pojedynku. 

W walce wieczoru swój debiut w organizacji odnotuje powracający Popek Monster (3-4). Zobaczymy również wyczekiwany rewanż pomiędzy Adrianem Polańskim, a Amadeuszem Roślikiem. Po porażkach będzie chciał odbudować się Krystian Wilczak oraz Maciej Szewczyk. Szansę zrewanżowania się dostanie Kamil Hassan, który ponownie zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką. Podczas tego eventu zobaczymy również pożegnalne akty Marcina Najmana. Więcej szczegółów poznamy 2 sierpnia podczas pierwszej konferencji prasowej.

Arek Tańcula: Mam nadzieje, że przygotujesz się tak jak do wyjścia na imprezę!

Arek Tańcula (2-0) stoczy swój drugi pojedynek w FAME MMA. W debiucie zaskoczył wszystkich i popsuł dla wielu kupony. Reprezentant Artnox Fight Sport na punkty pokonał faworyzowanego Alana Kwiecińskiego.

Tańcula w wideo prezentacji zawodników miał apel do swojego najbliższego przeciwnika. Mowa o tym, aby przygotował się równie dobrze jak do wyjścia na imprezę. Na odpowiedź Piotra Tyburskiego nie musieliśmy długo czekać.

Przedstawiam Wam mojego przeciwnika. Arek ma nadzieję, że do walki przygotowuje się równie dobrze jak do wyjścia na imprezę, a więc Arku na pewno Cię nie zawiodę.

Co ciekawe po ogłoszeniu pojawiło się też sporo komentarzy, że nie można uważać Arkadiusza Tańculi za pewnego faworyta. Dlaczego? Wielu wspomina/przypomina o tym, że Piotr Tyburski ciężko trenuje pod okiem uznanego kick-boxera Radka Paczuskiego w Uniq Fight Club.

Piotr ”Tybori” Tyburski w FAME MMA pojawi się po raz drugi. Podczas drugiej edycji zapisał się w historii organizacji. Bowiem w październiku 2018 roku mieliśmy starcie 2 vs 2 (bracia Tyburscy vs bracia Kluk). Tyburscy bez większych problemów odprawili z kwitkiem braci Kluk. Bracia Tyburscy ponadto w ostatnim czasie pojawili się w programie ”Love Island. Wyspa miłości” transmitowanym w telewizji Polsat. Trzeba przyznać, że program należał do tych wyczekiwanych i mógł pochwalić się świetnymi wynikami oglądalności.

Zobacz także:

Piotr Szeliga pewny siebie! Chcielibyście zobaczyć starcie z Pudzianowskim?

Były hokeista zdradził, że jest otwarty na walkę z Mariuszem Pudzianowskim

Francuz dostał propozycję z UFC! Poradziłby sobie w największej lidze?

Jak się okazuje Salahdine Parnasse w czasie pandemii dostał propozycje walki w amerykańskim gigancie