Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLArek TańculaTańcula komentuje najbliższą walkę Murańskiego: Nie ma najmniejszych szans!

Tańcula komentuje najbliższą walkę Murańskiego: Nie ma najmniejszych szans!

Mateusz Murański już dziewiętnastego lutego stoczy następny pojedynek. ”Muran” w co-main evencie PRIME SHOW MMA zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Warto zaznaczyć, że walka z popularnym ”Don Kasjo” odbędzie się w formule bokserskiej.

Tańcula

”Muran” podczas jednego wieczoru stoczył dwa pojedynki. Pierwszy z ”Warszawskim Dresikiem” nie należał do łatwych. Po pełnym dystansie Murański wygrał niejednogłośną decyzją sędziów. Była potrzebna przerwa, bo Murański zaraz miał wychodzić do świeżego ”Mielonidasa”, przy którym był problem ze znalezieniem rywala. Mateusz wyszedł i zaszokował wszystkich. To był ciężki nokaut!

Ostatnio udało nam się porozmawiać z Mateuszem, który skomentował zbliżający się pojedynek.

Cała rozmowa poniżej:

Tańcula: W tym wypadku nie ma czegoś takiego jak lucky punch!

Arkadiusz Tańcula na swoim streamie został zapytany o zbliżający się pojedynek Mateusza Murańskiego. ”Aroy” zapewnia, że ”Muran” nie ma szans w starciu z Kasjuszem Życińskim.

Słuchajcie w boksie z Kasjem nie ma w Polsce freaka/celebryty/youtubera, który wygra z Kasjem w boksie. Nie ma i nie ma najmniejszych szans. Nie ma szans na lucky puncha. W tym wypadku nie ma czegoś takiego jak lucky punch, jest za duża różnica umiejętności. Ta walka jest wzięta przez Pana Mateusza tylko dlatego, że jest głośna. Kasjo był jedną z największych gwiazd FAME MMA, teraz jest włodarzem PRIME MMA tu mu nie można nic ujmować, ma świetne umiejętności, no jest gwiazdą polskiej sceny freak fightowej. Walka z nim to pewna przegrana, każdy bierze taką walkę, bo to jest szansa na wybicie.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Będzie walka Stanowski vs Najman za 5 milionów złotych? “El Testosteron”: Liść wychowawczy byłby wskazany

Marcin Najman nie zamierza odpuszczać i jeśli raz ktoś mu nadepnął na odcisk, to będzie do tego kogoś wracał nieustannie. Tym razem “El Testosteron” odniósł się do pomysłu potencjalnej walki Stanowski vs Najman w MMA.

Szok! 240 kilogramowy bloger zmierzył się z kolejną kobietą! [WIDEO] Widzieliście?

Jak widać Grigorij Czistiakow nie powiedział ostatnie słowa. 240-kilogramowy bloger stoczył swój drugi pojedynek z kobietą. Tym razem wyszedł zwycięsko z tego starcia. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis