MMA PLUFCTam są drzwi! Kevin Lee zwolniony z UFC!

Tam są drzwi! Kevin Lee zwolniony z UFC!

To jedno z większych zaskoczeń ostatnich miesięcy. Jeden z czołowych zawodników wagi lekkiej, który walczył nawet o tymczasowy pas mistrzowski – Kevin Lee został zwolniony z UFC!

Kevin Lee zwolniony z UFC

Organizacja nie zdecydowała się na dłuższą współpracę z Amerykaninem, co nie podoba się menedżmentowi odpowiedzialnemu za karierę zawodnika.

Kevin Lee zwolniony z UFC!

Kevin Lee stoczył w oktagonie UFC aż 18 walk. Debiutował w lutym 2014 roku. Szmat czasu. Przez ten okres zdołał nawet raz dojść do walki o tymczasowy pas mistrzowski wagi lekkiej, którą przegrał. Jego rywalem w październiku 2017 roku był wówczas Tony Ferguson.

Amerykanin ma 29 lat i w UFC przegrał cztery z ostatnich pięciu walk.

“UFC podjęło złą decyzję zwalniając Kevina. To rozczarowująca i niefortunna decyzja. Kevin jest młody, jest utalentowany i walczył z najlepszymi zawodnikami w UFC. To błąd UFC, ale wiemy, zę Kevina czekają teraz lepsze dni w karierze MMA.” – powiedział Marquel Martin z CAA, które zarządza karierą Amerykanina.

Z tymi mocnymi rywalami to prawda. Lee w swojej karierze walczył m.in. z Charlesem Oliveirą, Rafaelem dos Anjosem, Alem Iaquintą, Tonym Fergusonem czy Michaelem Chiesą.

Zobacz także:

Duży światowy portal o gali The War 3: Polska przetestowała jak wiele chaosu możemy przełknąć! Widzieliście?

Jak widać trzecia edycja The War wzbudziła duże zainteresowanie nie w tylko w naszym kraju. O grupowym pojedynku pięciu na pięciu napisał również jeden z największych portali MMA na świecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis