MMA PLUFCTam mógł być Janek! Glover Teixeira vs Jiri Prochazka na UFC 274

Tam mógł być Janek! Glover Teixeira vs Jiri Prochazka na UFC 274

Znamy już szczegóły walki o mistrzowski pas wagi półciężkiej UFC! Glover Teixeira i Jiri Prochazka zmierzą się ze sobą w maju na gali UFC 274. Tam mógł być Janek Błachowicz.

Glover Teixeira vs Jiri Prochazka

Polak jednak przegrał starcie w drugiej obronie mistrzowskiego pasa wagi półciężkiej z Gloverem Teixeirą na UFC 267 w październiku zeszłego roku.

Brazylijczyk będzie zatem bronił tytułu w starciu z rozpędzonym serią dwunastu wygranych z rzędu Czechem.

Glover Teixeira vs Jiri Prochazka na UFC 274

Brazylijsko-czeskie starcie na szczycie wagi półciężkiej odbędzie się 7 maja w Rio de Janeiro. Pojedynek ten będzie walką wieczoru gali UFC 274.

Glover Teixeira znajduje się w serii sześciu wiktorii z rzędu, pokonując ostatnio wspomnianego Jana Błachowicza, a wcześniej Thiago Santosa i Anthony’ego Smita.

Jiri Prochazka z kolei wygrał dwanaście walk z rzędu, a w oktagonie największej organizacji MMA na świecie wygrywał dwukrotnie – z Volkanem Oezdemirem i Dominickiem Reyesem.

Zobacz także:

Szeli ostro o Arabie: Wyzywnie mnie do walki, biorąc jako kartę przetargową trenera jest słabe!

Od jakiegoś czasu bardzo głośno zrobiło się w mediach o niesnasce pomiędzy Piotrem „Szelim” Szeligą, a Gabrielem „Arabem” Al-Sulwim. Ten pierwszy postanowił rzucić więcej światła na tę sprawę.

Murański o kontrowersjach z Najmanem: Jestem pełen optymizmu po reakcji społeczeństwa!

Negatywna narracja o wydarzeniu MMA VIP 4 trwa w najlepsze. Całą sytuację postanowił skomentować również niedoszły rywal Marcina Najmana, Jacek Murański.

Włodarze FAME MMA o sytuacji z Don Kasjo: Zawiódł nas bardzo!

Podczas specjalnej konferencji FAME MMA dwóch włodarzy – Wojciech Gola i Michał Baron skomentowali ostatnią sytuację z popularnym ”Don Kasjo”. Kasjusz Życiński odszedł z FAME MMA i został właścicielem nowo powstałej organizacji Prime Show MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis