MMA PLArchiwumSolo Combat FederationTakiej walki w Polsce jeszcze nie było! Na gali ”Szuliego” zobaczymy starcie zawodników bez rąk!

Takiej walki w Polsce jeszcze nie było! Na gali ”Szuliego” zobaczymy starcie zawodników bez rąk!

Takiej walki na zawodowej gali MMA w Polsce jeszcze nie było. Organizacja Solo Combat Federation ogłosiła, że na drugiej edycji zobaczymy starcie wojowników bez rąk. Grzegorz Szulakowski i Tomasz Kmiecik postanowili dać szansę wojownikom.

Solo

Pierwsza edycja odbyła się jedenastego marca w Kępnie. W walce wieczoru Łukasz Olech (2-0) już w pierwszej rundzie poddał (duszenie zza pleców) Jakuba Ozgę, którego już pod koniec kwietnia zobaczymy na WOTORE. Wcześniej swój powrót do klatki odnotował Mateusz Pogudz (6-5), który przed czasem odprawił Piotra Ćwika (0-2).

Co ciekawe Grzegorz Szulakowski w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco zapowiedział swój pojedynek. ”Szuli” wróci do klatki na jednej z przyszłych edycji  Solo Combat Federation. Szulakowski zdradził, że chętnie zmierzy się z doświadczonym Vaso Bakoceviciem.

Takiej walki jeszcze nie było!

Dziesiątego czerwca w Kępnie odbędzie się gala Solo Combat Federation 2. Organizacja Grzegorza Szulakowskiego ogłosiła dziś starcie zawodników bez rąk.

Dzień dobry! Dziś przedstawiamy kolejne zestawienie naszej gali. Zestawienie jakiego jeszcze chyba w Polsce, a może nawet w Europie nie było. Zdajemy sobie sprawę, że u niektórych może ono wywołać pewne kontrowersje. Na przeciw siebie staną bowiem zawodnicy, którzy są sportowcami z krwi i kości. Są to osoby będące motywacją, inspiracją i wzorem dla innych, którzy są najlepszym przykładem pokonywania własnych słabości, przełamywania barier, realizacji własnych marzeń i dokonywania niemożliwego…Przemek i Bartek trenują bowiem sporty walki, nie mając rąk… Przemysław Wieczorek stracił obie ręce w wieku 20 lat w wypadku kolejowym. Jest wielokrotnym medalistą mistrzostw Europy i świata w @paraTaekwondo. Jak sam mówi : „Wiadomo, że są chwile trudniejsze, ale paradoksalnie, nawet cieszę się ze swojego położenia. Życie poznałem dopiero, kiedy straciłem ręce. Kiedy je miałem, żyłem z dnia na dzień. Dopiero po ich utracie zacząłem trenować, studiować, układać sobie życie rodzinne”. Bartek Klimek stracił ręce w wieku 7 lat. Trenuje w klubie Arrachion Olsztyn pod okiem Pawła Derlacza, jego marzeniem jest wystąpić w zawodowej walce na gali mma, co niedługo nastąpi… Nie chcemy się tutaj rozpisywać na temat obu zawodników- jest wiele treści na ich temat w internecie i polecamy każdemu, aby zapoznał się z sylwetkami tych panów. Walka odbędzie się w formule tylko na kopy, 3 x 3 minuty. Podczas walki przeprowadzona będzie zbiórka charytatywna, której cel, panowie wspólnie wyznaczą. Kibicujemy obu zawodnikom, dla nas już są wygranymi- zdobyli nasz szacunek i uznanie, a ich życie to dowód, że „niemożliwe nie istnieje” a „ ograniczenia są tylko w naszej głowie”.

Dzień dobry!Dziś przedstawiamy kolejne zestawienie naszej gali. Zestawienie jakiego jeszcze chyba w Polsce, a może…

Posted by SCF on Thursday, April 14, 2022

Wcześniej zapowiedziano też pojedynek Patryka Dubaczyńskiego z Kamilem Smętochem oraz zestawienie Natan Jakuszewski vs Maks Bartoszewicki.

Zobacz także:

To była próba morderstwa! Przerażające obrazki z mieszkania Ferarriego! [WIDEO] Widzieliście?

Amadeusz Roślik dziś na insta stories zapowiadał nagranie z mieszkania, gdzie doszło do próby morderstwa. Popularny ”Ferrari” na swoim kanale ”Władca Piekieł” opublikował relację siedem godzin po zdarzeniu. To jest naprawdę straszne…

Tyburski ostro do Alberto: Ty małpeczka, bo zaraz nam po drzewach zaczniesz skakać i bananów szukać! Co wy na to?

To nie koniec dymów na linii Tyburski-Alberto! Paweł Tyburski na insta stories ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o raperze. ”Tybori” zdradził, że napisał do Alberto wiadomość prywatną. Ponadto zapewnia, że jeżeli dojdzie do spotkania, to nie zamierza patrzeć czy raper ma zaplanowaną walkę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis