MMA PLFAME MMATakich zasad jeszcze nie było! Poznaliśmy reguły walki 2 vs 2 na FAME MMA 15!

Takich zasad jeszcze nie było! Poznaliśmy reguły walki 2 vs 2 na FAME MMA 15!

Na gali FAME MMA 15 odbędzie się druga w historii FAME walka 2 vs 2. Tym razem zasady będą zupełnie inne. Organizacja zaprezentowała reguły pojedynku w specjalnym poście.

Takich zasad jeszcze nie było! Poznaliśmy reguły walki 2 vs 2 na FAME MMA 15!
Foto: FAME MMA

Bohaterami starcia będą bracia Neffati oraz “Warjat” i Woźniak. Bracia Jamil i Jamel nagrywają rozrywkowe TikToki, które docierają do milionów fanów. Zgromadzili na platformie aż 18 mln obserwujących, a najpopularniejsze filmiki mają ponad 40 mln wyświetleń!

Radek “Warjat” to z kolei youtuber, który zgromadził nieco ponad 50 tys. subskrypcji. Jego program Radek Warjat Show subskrybuje natomiast niecałe 70 tys. subskrybentów. Jego partner Patryk Woźniak ma na Instagramie prawie 300 tys. followersów.

FAME MMA 15: Oto zasady walki 2 vs 2!

To nie będzie zwykła walka. Zasady opublikowane przez FAME deklarują się następująco:

1 RUNDA:

  • Formuła MMA
  • Bez limitu czasu
  • Zawodnicy nie mają indywidualnie przypisanych przeciwników
  • Dozwolona jest walka w przewadze (dwóch może zaatakować jednego)
  • Walka zostanie zakończona, jeżeli dwóch zawodników z jednej drużyny zostanie pokonanych (KO, TKO, poddanie lub przerwanie przez sędziego)

2 RUNDA:

  • Formuła MMA
  • Czas: 3 minuty
  • Dogrywka ma miejsce, gdy po 1. rundzie w każdej z par jest po jednym wygranym i przegranym
  • Zwycięzcy reprezentanci walczą w 3-minutowej rundzie dodatkowej, która może zostać zakończona przed czasem lub na punkty
  • Para, której reprezentant wygra 2. rundę, wygrywa całą walkę

Freak fighty = zwariowane zasady walki. Bracia Neffati vs Team Warjat x Woźniak!!! Pojedynek w niespotykanym dotąd formacie. Walka na zasadach MMA, bez przypisywania przeciwników, która będzie regulowana przez 2 sędziów oktagonowych

Cały pojedynek może zakończyć się w jednej rundzie NO TIME LIMIT. Natomiast jeżeli w każdej z par będzie po jednym wygranym i jednym przegranym, dojdzie do decydującej SOLÓWKI 1 vs 1 Runda dogrywkowa potrwa 3 minuty. Całe info znajdziecie na grafikach

Warto wspomnieć, że w czwartek o godz. 20:00 odbędzie się program “Face to face” całej czwórki.

Pierwszy Face2Face sezonu! Panowie nie są katalizatorami dymów, aczkolwiek nie szczędzą sobie zabawnych uszczypliwości w social mediach. No ale przecież mamy eksperta od zaszczepiania zadymki – co nie @boxdel_? Przekonamy się już ten w czwartek o 20:00!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis