MMA PLArtur SzpilkaTak Załęcki widzi walkę ze Szpilką: W Artura będzie wjazd i nie dam mu ani sekundy odpoczynku!

Tak Załęcki widzi walkę ze Szpilką: W Artura będzie wjazd i nie dam mu ani sekundy odpoczynku!

Denis Załęcki już siedemnastego września stoczy swój najbliższy pojedynek. ”Bad Boy” nawiązał współpracę z Mirosławem Oknińskim i będzie teraz reprezentował Akademię Sportów Walki Wilanów. Załęcki podczas High League 4 w Gliwicach zmierzy się z Arturem Szpilką. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA.

Załęcki

Mirosław Okniński początkowo mocno dogryzał przeciwnikowi ”Bad Boy”. Trener postanowił zmienić zdanie – o czym poinformował w mediach społecznościowych. Okniński określił ten pojedynek jako typowo sportowy!

99.99zl od września za karnet miesięczny. Najtaniej w Warszawie. Ja byłem skłócony z WCA jak głównym trenerem był Robert Jocz teraz się pozmieniało dużo słów do walk zawodników WCA były przeciw trenerowi Joczowi że jest nieudolny. Teraz Trenerem jest Anzor więc dużo się zmienia nie będę wyzywał Szpilki bo to już inny sztab trenerski a z nimi nie mam kosy tak jak z trenerem Joczem. Niech ta walka będzie w pełni sportowa niech wygra lepszy. Po za tym Akademia Sportów Walki Wilanów od września. Zmienia nazwę na Wilanów Okniński Team.

99.99zl od wrzesnia za karnet miesiecznyNajtaniej w Warszawie.Ja bylem sklocony z WCA jak glownym trenerem byl Robert…

Posted by Mirek Okniński on Tuesday, July 26, 2022

Załęcki o walce ze Szpilką: Kubiszyn nie ma takiego pie**olnięcia!

Denis Załęcki w rozmowie z portalem TV Reklama wypowiedział się o nadchodzącym starciu z Arturem Szpilką.

Artur jest lepszym pięściarzem, jest silniejszy. Myślę, że bardziej precyzyjny, niż Kubiszyn. Ciężko ocenić, czy będzie to cięższa walka. Na pewno bardzo mocna walka. Tutaj na pewno będzie nokaut z którejś strony albo z mojej, albo z jego. Kubiszyn nie ma takiego pierd**nięcia. Też nie dawałem się w bitki. W Artura będzie wjazd i nie dam mu ani sekundy odpoczynku. Albo ja, albo on.

Zobacz także:

Don Kasjo zaskoczył swoim wpisem! Hasbulla chce zawalczyć w PRIME SHOW MMA?

Kasjusz Życiński nie pierwszy raz zaskakuje! ”Don Kasjo” na twitterze napisał, że Hasbulla Magomedov chce zawalczyć w organizacji PRIME SHOW MMA. Kasjusz zwrócił się do widzów – kto mógłby być potencjalnym przeciwnikiem Hasbulli.

Były piłkarz Legii Warszawa chce walczyć z Kamilem Glikiem! Zmierzą się w MMA?

Były piłkarz Legii Warszawa, występujący obecnie w Wieczystej Kraków Błażej Augustyn był gościem w programie Foot Truck. W rozmowie z Łukaszem Wiśniowskim i Jakubem Polkowskim jasno dał znać, że chce w przyszłości zawalczyć. Jako możliwego rywala wskazał obrońcę reprezentacji Polski Kamila Glika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis