MMA PLKSWTak walczy olbrzymi Bombardier – najbliższy rywal Pudziana na KSW 59 [WIDEO]

Tak walczy olbrzymi Bombardier – najbliższy rywal Pudziana na KSW 59 [WIDEO]

Tak walczy olbrzymi Bombardier, czyli najbliższy rywal Mariusza Pudzianowskiego na gali KSW 59. Olbrzym z Senegalu będzie przeciwnikiem Pudziana w walce wieczoru gali, która zaplanowana jest na dzień 20 marca.

Bombardier to Serigne Ousmane Dia, czyli jedna z największych legend senegalskich zapasów. Jak Pudzian poradzi sobie w starciu z tym olbrzymem?

Tak walczy olbrzymi Bombardier – najbliższy rywal Pudziana na KSW 59

„Bombardier” to jedna z trzech największych legend narodowego sportu swojego kraju, jakim są senegalskie zapasy. Ousmane Dia dwukrotnie – w 2002 oraz 2014 – został mistrzem świata w tym sporcie i sięgnął po tytuł „The King of the Arena”.

W 2018 roku Senegalczyk postanowił przenieść się do świata MMA i jak do tej pory jest niepokonany. Nazywany również przez fanów „B52” zawodnik oba stoczone pojedynki wygrał przez nokauty, a łącznie potrzebował na to jedynie 2 minut i 11 sekund.

Senegalczyk zwyciężył z innym topowym zapaśnikiem Amadou Papisem „Rocky Balboa” Konezem oraz czołowym brytyjskim mistrzem walk na gołe pięści, Danem Podmore’em.

Poniżej natomiast prezentujemy walki z udziałem Bombardiera opublikowane na YouTube:

Rozpiska KSW 59:

Walka wieczoru | Main event
+120,2 kg/+265 lb: Mariusz Pudzianowski (13-7, 8 KO) vs Serigne Ousmane Dia (2-0, 2 KO)
Walka o pas kategorii koguciej | KSW Bantamweight Championship Bout
61,2 kg/135 lb: Antun Račić (25-8-1, 13 Sub) vs Sebastian Przybysz (7-2, 4 KO, 1 Sub)

Zobacz także:

Maciej Kawulski zapowiada walkę wieczoru KSW 59: Obaj są jakby królami w swoim kraju

Współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski zapowiada walkę wieczoru nadchodzącej gali KSW 59. A w niej mamy naprawdę mocne i ciężkie uderzenie!

Oficjalny zwiastun gali UFC 259. 3 pojedynki o pas, Błachowicz w walce wieczoru

Historyczna gala UFC 259 już za trzy tygodnie. Po raz pierwszy Polak wystąpi w walce wieczoru numerowanej gali UFC. Właśnie pojawił się oficjalny zwiastun tego wydarzenia.

Najman zmienia dyscyplinę! Zaskoczeni?

W ostatnią sobotę Marcin Najman po raz ostatni wyszedł do oktagonu. Wydaje się, że tym razem był to naprawdę ostatni pojedynek Częstochowianina, który jak sam przyznaje, nie jest w stanie intensywnie trenować.